ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Přes 122.900 registrovaných u nás, celkem 1.126.000 registrovaných (CZ+EN). Tipy pro AutoCAD 2027, pro Inventor 2027 a pro Revit 2027. Nový Kalkulátor nosníků, Spirograf generátor a Regresní křivky v sekci Převodníky. Kompletní příkazy a proměnné AutoCADu 2027.
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na emea.support.arkance.world
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoProblém se spuštěním ACA2011 na jiných už.účtech

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
koutnak Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 20.bře.2006
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
ACAD 2013; Cadkon+ MEP 2018
Stav: Offline
Bodů: 474
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Problém se spuštěním ACA2011 na jiných už.účtech
    Zasláno: 06.čer.2011 v 08:16
Nainstaloval jsem na nový NB (EliteBook 8740w; Win7-64bit) se třemi uživatelskými účty (z toho jeden Quest) ACA2011 a přes internet zaktivoval licenci. Ovšem ACA běží jen na účtu, ze kterého jsem ho instaloval. Na ostatních se při pokusu o spuštění je zobrazí okno "AutoCAD Architecture 2011 Language Pack" ve kterém je informace, že systém Windows konfiguruje ACA2011. Po chvíli okno zmizí a už se nic dalšího neděje. ACA se nespustí.
Netušíte někdo co může tento stav způsobovat, kde může být problém a jak z něj?
Radim Koutňák
Zpět nahoru
Peter Jirat Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACAD ->2021, Revit ->2022
Stav: Offline
Bodů: 3946
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.čer.2011 v 08:26
Jsou ty ostatní účty administrátorské? Tedy kromě Guest.
Zpět nahoru
koutnak Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 20.bře.2006
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
ACAD 2013; Cadkon+ MEP 2018
Stav: Offline
Bodů: 474
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.čer.2011 v 08:28
Ano, jsou.
Radim Koutňák
Zpět nahoru
Peter Jirat Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACAD ->2021, Revit ->2022
Stav: Offline
Bodů: 3946
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.čer.2011 v 08:39
Když po instalaci ACA uděláte nový účet, ani na něm to nenastartuje?
Zpět nahoru
koutnak Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 20.bře.2006
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
ACAD 2013; Cadkon+ MEP 2018
Stav: Offline
Bodů: 474
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.čer.2011 v 08:48
Účet Guest jsem povolil až po instalaci ACA, ten další účet byl založen už před instalací. Založil jsem teď nový účet s administrátorskými právy a při pokusu o spuštění ACA se těch informačních oken zobrazilo trochu více, nicméně to poslední okno bylo totožné s tím výše zmiňovaným (tedy konfigurace ... Language Pack) a pak vše utichlo.
Radim Koutňák
Zpět nahoru
Peter Jirat Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACAD ->2021, Revit ->2022
Stav: Offline
Bodů: 3946
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.čer.2011 v 08:55
V Event logu (prohlížeč událostí) by měla být hláška o chybné instalaci. Jinak bych asi nainstaloval ACA znovu i na ten druhý účet a šel od toho (vadit by to snad ničemu nemělo, licenci je pro PC) a poslal dotaz na support.
Zpět nahoru
Seiner Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (PA)
Používám:
Mechanical 2017, Inventor 2017 a starší
Stav: Offline
Bodů: 1662
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.čer.2011 v 09:11
Otázka je, jestli by to další instalaci téhož nabídlo.
A zkoušel jste ten AutoCAD spustit postupem - pravé myšítko - spustit jako správce? Ono totiž ve Vistách a Win7 nestačí někdy mít administrátorská práva.
Vítězslav Seiner

Chrudim
Zpět nahoru
koutnak Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 20.bře.2006
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
ACAD 2013; Cadkon+ MEP 2018
Stav: Offline
Bodů: 474
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.čer.2011 v 09:17
Znovu instalovat ACA nejde. Vždy mi nahlásí, že je již nainstalován. V Prohlížeči událostí jsou sice nějaké záznamy o chybě, ovšem rozklíčovat problém je již nad mé znalosti.
Ano, spustit jako správce jsem již také zkoušel. Bez výsledku.

Díky za rady, odnesu to k vyřešení větším odborníkům.


Upravil koutnak - 06.čer.2011 v 09:20
Radim Koutňák
Zpět nahoru
Peter Jirat Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACAD ->2021, Revit ->2022
Stav: Offline
Bodů: 3946
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.čer.2011 v 10:03
Hlavně pak zkuste napsat, čím to bylo, ať se něco přiučíme :-)

Zpět nahoru
koutnak Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 20.bře.2006
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
ACAD 2013; Cadkon+ MEP 2018
Stav: Offline
Bodů: 474
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.čer.2011 v 10:05
OK
Radim Koutňák
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 13916:AutoCAD mi po prvním spuštění hlásí, že už uplynuly 3 dny mého Trial období.
Tip 3399:VIPChyba "Invalid Configuration path\filename" při spuštění AutoCADu.
Tip 11814:AutoCAD se mi po přihlášení hlásí jako Trial verze (zkušební)
Tip 14997:Jaký je rozdíl mezi dvěma otevřenými dokumenty, dvěma otevřenými Inventory a dvěma Inventory na dvou PC?
Tip 14104:Tento účet nemá žádné oprávnění k využití aplikace Insight Lighting.
Tip 13877:Nefunguje nám spolupráce na jednom projektu při otevření ze dvou různých Revitů.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,191 sekund.