Děkujeme za účast na konferenci CADfórum 2025 - podívejte se na reportáž
Přes 120.000 registrovaných u nás, celkem 1.104.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků.
Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor a 
proměnné prostředí AutoCADu.
 Diskuzní fórum, poradna
 ?CAD diskuze, rady, výměna zkušeností
 Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi.
 Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
 Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
 
 | 
 
    Odpovědět  
   | 
  archiv | 
| Autor | |
   
   vladinko1  
   
   Diskutér  
   Přihlášen: 08.kvě.2006 Lokalita: Slovensko Používám: Autocad Stav: Offline Bodů: 52  | 
  
     Téma: Nalozenie suborov podla suradnicZasláno: 01.úno.2017 v 13:06  | 
 
| 
   
    
   SUPER DAKUJEM ZA POMOC  
   
  ![]() VLADO 
    | 
 |
![]()  | 
 |
   
   johny  
   
   TOP uživatel  
   Přihlášen: 24.led.2006 Lokalita: ČR (JM) Používám: C3D 2024 Stav: Offline Bodů: 1749  | 
  
     Zasláno: 01.úno.2017 v 11:06 | 
 
| 
   
    
   všude prvně proveďte  
   
  _UCS _W _PLAN _C Pak to zkopírujte přes _COPYBASE, dejte 0,0 a vložte do nového výkresu CTRL+V a zas 0,0 
    | 
 |
![]()  | 
 |
   
   Vladimír Michl  
   Profil člena 
    Odeslat soukromou zprávu 
    Najít příspěvky člena 
    Navštívit stránky člena 
    Přidat do seznamu známých  
   Moderátor  
   ARKANCE Přihlášen: 09.zář.2004 Lokalita: ČR (JČ) Používám: Implementujeme řešení Autodesk Stav: Offline Bodů: 22023  | 
  
     Zasláno: 01.úno.2017 v 11:02 | 
 
| 
   
    
   
Např. uložit do DWG a spojit jako xrefy do stejného vkládacího bodu? Nebo prostě naimportovat do stejnéo DWG? Nevím jestli rozumím požadavku.
    
   
   | 
 |
![]()  | 
 |
   
   Petr75  
   
   TOP uživatel  
   Přihlášen: 16.úno.2007 Lokalita: ČR (JM) Používám: AutoCAD LT 2025 Stav: Offline Bodů: 445  | 
  
     Zasláno: 01.úno.2017 v 11:01 | 
 
| 
   
    
   Po převodu do dwg se ujistěte, že máte nastavené správné jednotky. Měly by to být m. Soubor do kterého budete připojovat reference musí být v globálním souřadnicovém systému. Připojujte přes souřadnice 0,0. 
   
   | 
 |
![]()  | 
 |
   
   vladinko1  
   
   Diskutér  
   Přihlášen: 08.kvě.2006 Lokalita: Slovensko Používám: Autocad Stav: Offline Bodů: 52  | 
  
     Zasláno: 01.úno.2017 v 10:44 | 
 
| 
   
    
   Dobry den 
   
  potreboval by som pomoc a nejako som to nenasiel na fore mam 3 subory v dgn 1, Polohopis 2, Situacia  3, vytycena trasa kabla potreboval by som ich vcade nalozit naseba ale presne podla bodov jtsk a nejako sa mi nedari tot tam vlozit mozete mi pomoct pravdepodobne je polohopis este aj opacne ak je tu taka tema tak sa ospravedlnujem Dakujem Vlado 
    | 
 |
![]()  | 
 |
Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk
    Odpovědět  
   | 
  |
| Přejít na fórum | Oprávnění fóra  ![]()  Nemůžete vytvářet nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete vymazávat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete upravovat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete vytvářet ankety v tomto fóru Nemůžete hlasovat v anketách v tomto fóru  | 
 
Stránka byla vygenerována za 0,180 sekund.


 
 
 
 
 
 
 
Nalozenie suborov podla suradnic

 Možnosti tématu
   


   
   