ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Již 10.000+ CAD tipů. Přes 118.500 registrovaných u nás, celkem 1.094.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků. Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor. Kompletní příkazy AutoCADu a proměnné AutoCADu 2026.
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum Najít  Události Události  Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoFusion 360 nyní nabízí 14000 fréz od společností Harvey Tool a Helic

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
InventorGuru RSS Zobrazit panel
RSS roboti
RSS roboti

Přihlášen: 24.dub.2014
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
Inventor
Stav: Offline
Bodů: 0
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Fusion 360 nyní nabízí 14000 fréz od společností Harvey Tool a Helic
    Zasláno: 06.zář.2018 v 08:16
Už není potřeba modelovat jednotlivé frézky a další obráběcí nástoje pro CAM. Autodesk Fusion 360 bude nyní podporovat všech více než 14 000 frézovacích nástrojů nabízených předními výrobce Harvey Tool a Helical Solutions. Tyto nástroje jsou nyní k dispozici ke stažení formou knihovny nástrojů na webových stránkách HSM nástrojů společnosti Autodesk. To eliminuje potřebu ručně zadávat rozměry

Viz pokračování...

InventorGuru.cz - blog věnovaný Autodesk Inventoru a digitálním prototypům
Zpět nahoru

Sdílet na: Digg it! Del.icio.us Twitter Google záložka Linkuj Vybrali.sme

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 13928:Jaké výhody nabízí Geodetická strategie obrábění tvarových ploch ve Fusion 360?
Tip 13565:Jak vytvořit vlastní tvar frézy ve Fusion 360?
Tip 12861:3 metody gravírování textu v Autodesk Fusion 360.
Tip 13958:Automatická historie návrhu pro importované modely Fusion.
Tip 14252:Jak v rámci nového nákupního procesu Autodesku (NBE) neztratit přístup k bonus aplikacím a benefitům?
Tip 12095:Písmo z nabídky Windows se mi nenabízí v nástroji Text ve Fusion 360 (aneb jak přidat font).


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,438 sekund.