ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Přes 122.900 registrovaných u nás, celkem 1.126.000 registrovaných (CZ+EN). Tipy pro AutoCAD 2027, pro Inventor 2027 a pro Revit 2027. Nový Kalkulátor nosníků, Spirograf generátor a Regresní křivky v sekci Převodníky. Kompletní příkazy a proměnné AutoCADu 2027.
Autodesk Fusion - rozšiřte vaše podnikání
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na emea.support.arkance.world
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoProblém so správcom licencií

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Richard2605 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 01.dub.2014
Lokalita: Slovensko
Používám:
AutoCAD 2013
Stav: Offline
Bodů: 14
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Problém so správcom licencií
    Zasláno: 03.srp.2016 v 16:47
Dobrý den, 

som užívateľ študentskej verzie AutoCadu a včera som sa rozhodol prejsť z 2012 na 2016, Autodesk mi poslal na email licenčné kódy atď, no po nainštalovaní AutoCadu 2016 ma program nepožiada o vyplnenie licenčnáých údajov ale vyhodí mi hlášku viď. obrázok . Nanešťastie mi toto okno vyhodí už aj pri spustení starej verzie 2012 a tým pádom som ostal odrezaný od AutoCadu. 

Skúšal som postupovať podľa návodu na : http://www.cadforum.cz/cadforum/chyba-bezpecnostni-system-neni-funkcni-popr-nelze-ziskat-pristup-tip10025 

Ale márne. Za každú radu vám vopred ďakujem. 


Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 55866/Problém_Acad_Licencia.JPG

Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
ARKANCE

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Implementujeme řešení Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 22188
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 03.srp.2016 v 17:31
To bývá způsobeno nějakým agilním antivirem. V nejhorším vymažte ty licenční informace podle návodu a požádejte o novou aktivaci.
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)
Zpět nahoru
Richard2605 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 01.dub.2014
Lokalita: Slovensko
Používám:
AutoCAD 2013
Stav: Offline
Bodů: 14
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 04.srp.2016 v 08:15
Problém je to, že mna pri prvom spustení AutoCad nevyzve na zadanie licenčných údajov a hneď vyhodí túto hlášku. 

Vyskúšam to teda ešte odinštalovaním aktuálneho antiviru. 
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
ARKANCE

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Implementujeme řešení Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 22188
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 04.srp.2016 v 16:31
Původně odeslal(a) Richard2605 Richard2605 napsal(a):

Problém je to, že mna pri prvom spustení AutoCad nevyzve na zadanie licenčných údajov a hneď vyhodí túto hlášku. 
Ani po tom popsaném vymazání licenčních informací? To je divné.
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)
Zpět nahoru
Petr Klimeš Zobrazit panel
ARKANCE support
ARKANCE support

Přihlášen: 05.led.2015
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Inventor, AutoCAD
Stav: Offline
Bodů: 283
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 04.srp.2016 v 16:55
Dobrý den,

přes Start vyhledejte msconfig a poté ho spusťte jako správce. V konfiguraci systému prosím zkontrolujte, zda máte zatržené políčko u FlexNet Licensing Service. (pro větší přehlednost si můžete skrýt všechny služby společnosti Microsoft)


Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 60409/msconfig.png Přihlaste se pro zobrazení plné verze - 60409/flexNet_licensing.png


Zpět nahoru
Richard2605 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 01.dub.2014
Lokalita: Slovensko
Používám:
AutoCAD 2013
Stav: Offline
Bodů: 14
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 04.srp.2016 v 20:47
Dobrý den, 

zložku FLEXnet jsme vyčistil, služba FLEXnet Licensing Service je spuštěna. ze zvědavosti jsem skusil dokonce odinstalovat i antivirus. 

AutoCAD jsem už asi 5x přeistalovával, dokonce jsem vyskoušel studentské verze od 2015-2017 všechny. Pořád vyhazuje toto dialogové okno. 

Licenční kódy mne už dávno čekají v emaily ale AutoCAD mi je prostě nedovolí ani zadat. 

Opravdu netuším co s tým muže být. 

Děkuji vám za všechny rady už poskytnuté nebo ty další, které by vás ještě napadli. 
Zpět nahoru
Petr Klimeš Zobrazit panel
ARKANCE support
ARKANCE support

Přihlášen: 05.led.2015
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Inventor, AutoCAD
Stav: Offline
Bodů: 283
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.srp.2016 v 09:29
Někde jsem se dočetl, že pomohl přenést soubor "productinformation.pit" z počítač, kde licence fungují do složky "c:\ProgramData\Autodesk\Adlm" . Případně můžete zkusit soubor odstranit. (nejprve však tento soubor zálohujte.)




Upravil Petr Klimeš - 05.srp.2016 v 12:23
Zpět nahoru
Richard2605 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 01.dub.2014
Lokalita: Slovensko
Používám:
AutoCAD 2013
Stav: Offline
Bodů: 14
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.srp.2016 v 17:20
Děkuji vám Petře, tato rada doopravdy pomohla.

Přeju vám i celému týmu hezký zbytek léta. 
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 12107:VIPTIMEOUT licence - proč je dobré používat a proč vám někdy nezafunguje?
Tip 9128:VIPHavarijní vrácení vypůjčené síťové licence.
Tip 4978:VIPProdloužení 30-denní lhůty výpůjčky síťových licencí.
Tip 12835:Jak potlačit uchopování při vkládání symbolů a rodin v Revitu?
Tip 10025:Chyba: Bezpečnostní systém není funkční, popř. Nelze získat přístup k softwarovému klíči
Tip 9849:Revit zhavaruje při startu: Vyskytla se neopravitelná chyba.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,178 sekund.