Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 3017 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoAutocad15 mechanical - rada barvy

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
oliva15 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 25.říj.2014
Lokalita: ČR (LB)
Používám:
autocad15, inventor15
Stav: Offline
Bodů: 5
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Autocad15 mechanical - rada barvy
    Zasláno: 25.říj.2014 v 13:28
Zdravím,
chtěl bych vás poprosit o radu. Kreslím v autocad mechanical, dělám výrobní výkres, ale učitel po mě nutně chce aby byl pouze černobílí dá se to udělat nějak hromadně? Postupně jsem si nastavil hladiny, ale nejde mi bohužel změnit barva u tolerancí, neví někdo jak?
Také se zeptám, když mám nastavenou tloušťky čar, tak na výkrese nejsou vidět rozdíly, jak to nastavím ?
PS: Dříve jsem dělal v SolidEdge a vše šlo super, ale tohle je bohužel nový :(

Předem díky za rady :-)
Zpět nahoru
VlJanecek Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 04.říj.2004
Stav: Offline
Bodů: 459
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 25.říj.2014 v 13:46
Černobílí výkresové vznikají spíš až při tisku, tam si nastavíš styl monochrome. Na obrazovce je to jedno, ne? Ale i tam by to mělo jít přes hladiny a normy.
Na tloušťky čar si zapni volbu v dolním stavovém řádku, možná si jí napřed budeš muset zobrazit - je to pod ikonou nejvíc vpravo dole. To co jde v SolidEdge jde i v Inventoru, AutoCAD Mechanical je dělaný spíš na 2D.
Zpět nahoru
oliva15 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 25.říj.2014
Lokalita: ČR (LB)
Používám:
autocad15, inventor15
Stav: Offline
Bodů: 5
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 25.říj.2014 v 13:54
Děkuji za rady. Ano, spíše 2D. My co jsme studovali strojařinu nebo neco takového tak to máme ze střední už i 3D, ale gympl bohužel ne, takže začínáme 2D. Super tloušky čar jsem už udělal :-)
A s tou barvou, ano to jsem také říkal, ale bohužel to tak chce, musí to být černobílé i na obrazovce. Mám už to černé krom tolerancí, ty se mi stále dělají jinou barvou :-(
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 9037:Šroubovice - kroucený dvoudrát v Inventoru.
Tip 6394:VIPSdílený souřadnicový systém AutoCAD-Revit (principy, postupy, tipy).
Tip 9883:Nesprávná barva při monochrome tisku DWG z AutoCADu Mechanical.
Tip 302:Jak snadno získat nápovědu?
Tip 5244:Příkaz pro analýzu strojařského výkresu.
Tip 7009:AutoCAD 2010 hlásí SELECTSIMILAR jako neznámý příkaz.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,484 sekund.