Děkujeme za účast na konferenci CADfórum 2025 - podívejte se na reportáž
Přes 119.900 registrovaných u nás, celkem 1.104.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků.
Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor a
proměnné prostředí AutoCADu.
Diskuzní fórum, poradna
?CAD diskuze, rady, výměna zkušeností
Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi.
Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
|
Odpovědět
|
archiv |
| Autor | |
buchly
Nováček
Přihlášen: 19.úno.2015 Lokalita: ČR (ÚL) Používám: Autocad 2015 Stav: Offline Bodů: 4 |
Téma: Nekompatibilní Autocad s grafickou kartouZasláno: 23.úno.2016 v 19:10 |
|
Ahoj, včera jsem nějakou dobu pracoval a z ničeho nic mi Autocad napsal, že ovladač mé grafické karty přestal pracovat, potom se znovu spustil, spadnul a takhle dokola. Byl jsem nucen restartovat pc, ale celkově mi vše šlo strašně pomalu. Rozhodl jsem se k radikálnímu řešení, které můj pc potřeboval už delší dobu a to přeinstalovat Windows. To jsem také udělal, ale když jsem se dnes snažil spustit Autocad, dělalo to zase to stejné. Potřeboval bych ho zprovoznit co nejdříve, ale už mě nic nenapadá. Ovladače grafické karty by měly být aktualizované. Budu moc rád za každou radu. Díky
|
|
![]() |
|
Vladimír Michl
Profil člena
Odeslat soukromou zprávu
Najít příspěvky člena
Navštívit stránky člena
Přidat do seznamu známých
Moderátor
ARKANCE Přihlášen: 09.zář.2004 Lokalita: ČR (JČ) Používám: Implementujeme řešení Autodesk Stav: Offline Bodů: 22018 |
Zasláno: 23.úno.2016 v 20:19 |
|
Pravděpodobně k problému došlo právě aktualizací driveru grafiky. O jakou grafickou kartu jde? Je kompatibilní s AutoCADem?
|
|
![]() |
|
Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk
Odpovědět
|
|
| Přejít na fórum | Oprávnění fóra ![]() Nemůžete vytvářet nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete vymazávat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete upravovat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete vytvářet ankety v tomto fóru Nemůžete hlasovat v anketách v tomto fóru |
Stránka byla vygenerována za 8,896 sekund.



Nekompatibilní Autocad s grafickou kartou
Možnosti tématu


