ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Již 10.000+ CAD tipů. Přes 118.000 registrovaných u nás, celkem 1.091.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků. Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor. Kompletní příkazy AutoCADu a proměnné AutoCADu 2026.
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoZhodnocení investice do geodetických dat – Výstaviště České Budějovi

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
GISfórum RSS Zobrazit panel
RSS roboti
RSS roboti

Přihlášen: 06.říj.2017
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
twiGIS
Stav: Offline
Bodů: 0
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Zhodnocení investice do geodetických dat – Výstaviště České Budějovi
    Zasláno: 19.led.2021 v 00:18
 Akciová společnost Výstaviště České Budějovice a. s. (dále VCB) patří již po řadu let mezi přední organizátory výstav a veletrhů v České republice. Největší devizou je vlastnictví výstavního areálu o rozloze 25 ha situovaného v blízkosti centra Českých Budějovic, jehož součástí je 27 pavilonů. V rámci přípravy realizace strategických změn v areálu VCB (demolice některých budov, přestavba

Viz pokračování...

GISforum.cz - novinky, zajímavosti, zkušenosti a tipy ke GIS a CAFM aplikacím a řešením firmy CAD Studio
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 1792:Jak stanovit ekonomický přínos nákupu nebo upgrade CAD aplikace?
Tip 12741:Jak do Civil 3D načíst satelitní data ve formátu RINEX (PPK)?
Tip 5340:Geodetická data a úlohy v Civil 3D.
Tip 7211:VIPGeodetické značky dle normy ČSN 013411 pro AutoCAD.
Tip 7404:Převod dat z programu Kokeš do AutoCADu Civil 3D.
Tip 10089:Import geodetického zápisníku (FBK) do AutoCADu Civil 3D.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,207 sekund.