Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 6219 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoŠablona - razítko - texty - kopie z ACADu

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
bernardr Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 07.úno.2017
Lokalita: ČR (PA)
Používám:
AutoCad, Inventor
Stav: Offline
Bodů: 107
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Šablona - razítko - texty - kopie z ACADu
    Zasláno: 03.dub.2021 v 21:44
Dobrý den,
zkopíroval jsem si popisové pole z AutoCadu do inventoru (kde si definuji šablonu vlastního "Rohového razítka").

Když ale rokliknu text (formát textu) a cokoliv upravím (dopíšu jedno písmenko,...), tak mi ten text konkrétní editovaný text zmizí.
Prosím jak pracovat s takovými texty?

Děkuji za pomoc

Zpět nahoru
bernardr Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 07.úno.2017
Lokalita: ČR (PA)
Používám:
AutoCad, Inventor
Stav: Offline
Bodů: 107
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 04.dub.2021 v 02:21
Tak text nezmizí, pouze se mi záhadně přesuna úplně dolu doleva. 
Když ho znovu přesunu na původní místo, tak potom již po editaci drží. Ale proč?
Pokud bych toto měl dělat s každou položkou popisového pole, tak se mi evyplatilo ho kopírovat z AutoCadu a mohl jsem ho hned vytvořit tady v inventoru.

Setkal se s tím někdo? Už tady nad tím sedím mnoho hodin. Za tu dobu bych ho měl hotové, ale zajímá mně příčina.
Děkuji za pomoc
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 8631:Mluvící iLogic pravidlo pro kontrolu materiálu součásti Inventoru (výchozí materiál).
Tip 6810:VIPExport z Inventoru do DWG pro AutoCAD - hladiny, kóty, texty, typy čar (modelspace).
Tip 1272:VIPJak doplnit vodoznak (PŘEDBĚŽNÉ, TAJNÉ, atd.) do pozadí tištěných výkresů z AutoCADu?
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 9476:Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize.
Tip 13126:VIPJak vyměnit rohové razítko ve výkresech Inventoru?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,646 sekund.