ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Již 10.000+ CAD tipů. Přes 118.000 registrovaných u nás, celkem 1.092.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků. Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor. Kompletní příkazy AutoCADu a proměnné AutoCADu 2026.
Katalog CAD bloků
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum Najít  Události Události  Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoFB: 4. 8. 2022 proběhne v Praze na Smíchově česká premiéra animované

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
CAD Studio Facebook Zobrazit panel
RSS roboti
RSS roboti

Přihlášen: 19.pro.2016
Lokalita: ČR (Pha)
Stav: Offline
Bodů: -5
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: FB: 4. 8. 2022 proběhne v Praze na Smíchově česká premiéra animované
    Zasláno: 30.čer.2022 v 15:19
4. 8. 2022 proběhne v Praze na Smíchově česká premiéra animovaného celovečerního slovensko-česko-belgického filmu Cesta do Tvojzemí (Tvojazem), na jehož výrobě se z velké části podílel i jeden ze zákazníků Arkance Systems, studio ALKAY Animation Prague v aplikaci Autodesk Maya. Hlavním producentem filmu je BFILM. Film o filmu: https://www.youtube.com/watch?v=lxKCNpMPIU4 Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=Nt1wJM47BSs #Autodesk #Maya

Viz pokračování...

CAD Studio Facebook - zústaňte v kontaktu
Zpět nahoru

Sdílet na: Digg it! Del.icio.us Twitter Google záložka Linkuj Vybrali.sme

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 2908:Jaký je rozdíl mezi knihovnou bloků v DesignCenter a v paletě nástrojů?
Tip 5824:Jak nastavit správnou časovou zónu výkresu?
Tip 13945:VIPZačínáme s Twinmotion v Revitu - videonávod v 11 kapitolách
Tip 2042:Jak lze získat "čeština" pro AutoCAD, Inventor či jiné produkty Autodesku?
Tip 12918:Nejde odinstalovat jazykový balíček Inventoru 2022.
Tip 14049:Proč mi export z Civilu 3D do IFC 4.3 neexportuje povrchy a tělesa?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,320 sekund.