Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 10248 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Globální změna velikosti písma v bloku

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Barahlad Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 03.kvě.2023
Lokalita: ČR (OL)
Používám:
AutoCAD LT 2023
Stav: Offline
Bodů: 3
Možnosti příspěvku Možnosti příspěvku   Poděkování (0) Poděkování0   Citace Barahlad Citace  OdpovědětOdpověď Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Globální změna velikosti písma v bloku
    Zasláno: 03.kvě.2023 v 08:56
Dobrý den, jsem tu poprvé, tak odpusťte.
Potřebovala bych hromadnou změnu v daném bloku dané vrstvy. U bloků v mám nastaveno měřítko poznámky. Text je však v jistém měřítku příliš velký, naopak symbol s ním spojený zase malý. Potřebovala bych dávkově změnit velikost písma. Po jednom to jde, což se mi však nechce, navíc hrozí chyba přehlédnutí. Ví prosím, někdo jak na to ??? Díky.
Zpět nahoru
Barahlad Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 03.kvě.2023
Lokalita: ČR (OL)
Používám:
AutoCAD LT 2023
Stav: Offline
Bodů: 3
Možnosti příspěvku Možnosti příspěvku   Poděkování (0) Poděkování0   Citace Barahlad Citace  OdpovědětOdpověď Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 04.kvě.2023 v 06:43
Dobrý den, tak už nic. Přišla jsem na to. Vrstva zlobila, protože byla několikrát překopírovaná z výkresu do výkresu, tudíž nesla i nějaké vlastnosti, které pak nespolupracovaly. Takže stačilo pouze změnit blok. Vše jsem musela nahrát do nového výkresu, kde nebyl žádný balast z předešlých kopírování a tak. Přeji krásný den
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 5262:Globální změna velikosti textu atributů bloků.
Tip 6978:Jak zvětšit či zmenšit všechny texty výkresu bez změny polohy?
Tip 653:Jak vykreslit tlustší text s TrueType písmy?
Tip 13895:VIPPříliš velký text v označení rovin v CAM sekci Fusion 360.
Tip 4501:VIPPřepnutí všech uživatelů na nový licenční server AdLM/FlexNet.
Tip 3141:Jak nastavit relativní velikost písma použitou pro zlomky?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,430 sekund.