Děkujeme za účast na konferenci CADfórum 2025 - podívejte se na reportáž
Přes 120.000 registrovaných u nás, celkem 1.106.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků.
Vyzkoušejte nový přesný Kalkulátor,
vylepšený Převodník jednotek a
proměnné prostředí AutoCADu.
Diskuzní fórum, poradna
?CAD diskuze, rady, výměna zkušeností
Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi.
Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
|
Odpovědět
|
archiv |
| Autor | |
jmoravec
Nováček
Přihlášen: 23.čvc.2017 Lokalita: ČR (HK) Používám: AutoCad, Inventor Stav: Offline Bodů: 6 |
Téma: Jak na výřez v AutoCADuZasláno: 02.srp.2023 v 08:37 |
|
Dobrý den, existuje nějaké možnost jak v AutoCADu vytvořit to co je na obrázku níže ? Jde mi o ten výřez, který je definovaný 3mi přerušeními - jako blesky. V AutoCAD Mechanical je nějakáknihovna, ale tam je to jen pro hřídele. V normálním AutoCADu si to asi budu must udělat sám co ? j. |
|
![]() |
|
Vladimír Michl
Profil člena
Odeslat soukromou zprávu
Najít příspěvky člena
Navštívit stránky člena
Přidat do seznamu známých
Moderátor
ARKANCE Přihlášen: 09.zář.2004 Lokalita: ČR (JČ) Používám: Implementujeme řešení Autodesk Stav: Offline Bodů: 22038 |
Zasláno: 02.srp.2023 v 11:14 |
|
Myslíte výsledek výřezu (tedy výřez v autocadovém slova smyslu) nebo ten symbol výřezu?
AutoCADový výřez může mít libovolný tvar - stačí nakreslit uzavřenou křivku a vytvořit z ní obrys výřezu. Pokud myslíte ten symbol, pak jej buď vzít z Mechanicalu (licence je součástí AutoCADu) nebo v sekci Bloků je na to dynamický blok:
|
|
![]() |
|
jmoravec
Nováček
Přihlášen: 23.čvc.2017 Lokalita: ČR (HK) Používám: AutoCad, Inventor Stav: Offline Bodů: 6 |
Zasláno: 02.srp.2023 v 19:04 |
|
Jo tak BreakLine se to menuje. |
|
![]() |
|
Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk
Odpovědět
|
|
| Přejít na fórum | Oprávnění fóra ![]() Nemůžete vytvářet nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete vymazávat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete upravovat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete vytvářet ankety v tomto fóru Nemůžete hlasovat v anketách v tomto fóru |
Stránka byla vygenerována za 0,219 sekund.



Jak na výřez v AutoCADu
Možnosti tématu


