Děkujeme za účast na konferenci CADfórum 2025 - podívejte se na reportáž
Přes 120.000 registrovaných u nás, celkem 1.106.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků.
Vyzkoušejte nový přesný Kalkulátor,
vylepšený Převodník jednotek a
proměnné prostředí AutoCADu.
Diskuzní fórum, poradna
?CAD diskuze, rady, výměna zkušeností
Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi.
Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
|
Odpovědět
|
archiv |
| Autor | |
Buffalo007
Nováček
Přihlášen: 08.lis.2007 Lokalita: ČR (ÚL) Používám: Autocad 2008 Stav: Offline Bodů: 2 |
Téma: Inventor kolabuje po editaci kótZasláno: 19.dub.2008 v 12:40 |
|
Dobrý den, mám Inventor 2008 profesional + Windows Vista Ultimate 64bit. Inventor mi šel bez problému, ale teď jsem si nechal nainstaloval SP1 pro Vistu. Jakmile nyní chci editovat nějakou kótu v Inventoru tak mi zpadne. Zkusil jsem už nainstalovat SP1 a SP2 pro Inventor, ale vubec to nepomohlo. Prosim nevite co s tím? Potreboval bych totiz kreslit.
|
|
|
Chytrým patří svět, blbým lopata...
Život je supr, ale lidi jsou svině. |
|
![]() |
|
Vladimír Michl
Profil člena
Odeslat soukromou zprávu
Najít příspěvky člena
Navštívit stránky člena
Přidat do seznamu známých
Moderátor
ARKANCE Přihlášen: 09.zář.2004 Lokalita: ČR (JČ) Používám: Implementujeme řešení Autodesk Stav: Offline Bodů: 22039 |
Zasláno: 19.dub.2008 v 14:42 |
|
Viz:
http://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=6244
nebo dubnové X-NEWS.
|
|
![]() |
|
Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk
Odpovědět
|
|
| Přejít na fórum | Oprávnění fóra ![]() Nemůžete vytvářet nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete vymazávat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete upravovat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete vytvářet ankety v tomto fóru Nemůžete hlasovat v anketách v tomto fóru |
Stránka byla vygenerována za 0,209 sekund.



Inventor kolabuje po editaci kót
Možnosti tématu


