Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 12880 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenopreklopeni

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Mikemamm Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 26.dub.2005
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Autocad 2020 lt
Stav: Offline
Bodů: 731
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: preklopeni
    Zasláno: 05.úno.2009 v 23:49
uvedu priklad
jednokridlove dvere, funckni protazeni jak ve vertikalnim a horizontalnim smeru, meritko obloukou, verti a horiz preklopeni. Vse funguje tak jak ma, ale samozrejme, ze pokud blok prvne preklopim,at uz ve vert ci horiz smeru, tak bohuzel jiz nektere dane funkce nefunguji, protoze jsou nastaveny na prvotni tvar bloku. Zkousel jsem preklopit vsechny akce a parametry, ale stale mi nektere jako protazeni nefunguji, protoze oblast, kterou jsem vybral pro protazeni se nepreklopila a zustala na stejnem miste. Jak na to ? Vim, ze by asi slo dat akce, ktere mi takto nejdou preklopit, na opacnou stranu uplne stejne, ale nechce se mi to delat, je to dost otrocina, nejde to jednodusseji ? diky za rady
Zpět nahoru
alfred Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 14.říj.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
AutoCad MAP 2011
Stav: Offline
Bodů: 1675
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.úno.2009 v 07:08
Asi nejsou v oblasti pro akci preklopeni zahrnuty i ty ostatni akce, ktere pak prestanou fungovat.
Zpět nahoru
zdrk Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 03.kvě.2007
Lokalita: ČR (KV)
Používám:
Začínám bojovat s AutoCad 2015 respektive BDS 2015
Stav: Offline
Bodů: 1790
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.úno.2009 v 10:08
Musí být vždy vybráno vše co se má překlopit. Dobré je stáhnout si již vytvořený dynamický blok např. dveře - a za pomoci tohoto si udělat malou kontrolu, co a jak je kde vybráno.
Zpět nahoru
Mikemamm Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 26.dub.2005
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Autocad 2020 lt
Stav: Offline
Bodů: 731
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.úno.2009 v 10:20
V preklopeni jsou uplne vsechny akce.
Pokud chci dvere protahnout doprava, tak vse funguje, ale jakmile dvere preklopim (preklopeni se vsemi funkcemi) tak protahnuti se prehodi na druhou stranu, ale uz to nelze protahnout, funkce na protahnuti je spravne preklopena, ale pripada mi, ze ramecek, kterym se vyznacuje oblast protahnuti, se nepreklopi, ale nelze mi ho nijak oznacit
Zpět nahoru
Martin Bielina Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 04.led.2007
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD True view 2016
Stav: Offline
Bodů: 100
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.úno.2009 v 10:39
Pokud Vám to pomůže zkuste tento můj blok, který jsem si vytvořil již před delší dobou, a který žádnými poruchami netrpí. Dokonalý asi nebude, ale jako předloha pro napravení toho vašeho bloku by stačit mohl.


Připojené souboryZIP20090206_103805_DVERE-KRIDLO.ZIP
Zpět nahoru
Mikemamm Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 26.dub.2005
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Autocad 2020 lt
Stav: Offline
Bodů: 731
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.úno.2009 v 11:34
tak jsem oznacil uplne vse a pomohlo, asi jsem predtim nevybral vse.
Jeste jeden dotaz ohledne atributu bloku. Mam vytvoreny dyn blok, v editaci bloku chci pridat atribut, je zviditelneny ve vsech viditelnostech, ale v modelu text nevidim, nemohu zadat parametry a nezobrazi se text, ale v editoru bloku vse vypada tak jak ma, tak me napadlo zda se text a atributy nepridavaji do bloku jinym zpusobem nez v editaci bloku ? Omlouvam se za tyto dotazy, ale zkousim si na jednom bloku vse co lze, abych pri vytvareni dalsich bloku nenarazil na podobne problemy. Diky

ATRIBUTY VYRESENY :)

Upravil Mikemamm - 06.úno.2009 v 11:53
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,578 sekund.