ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Děkujeme za účast na konferenci CADfórum 2025 - podívejte se na reportáž
Přes 120.500 registrovaných u nás, celkem 1.109.000 registrovaných (CZ+EN). Tipy pro AutoCAD 2026, pro Inventor 2026 a pro Revit 2026. Vyzkoušejte nový přesný Kalkulátor, vylepšený Převodník jednotek a proměnné prostředí AutoCADu.
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoaec dimension

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Rostislav Říha Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 03.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACA 2010
Stav: Offline
Bodů: 1620
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: aec dimension
    Zasláno: 15.dub.2005 v 18:39

...mame zadano, ze se styl, ktery se pouziva v aec dimension, ma automaticky updatovat podle měřítka, nastavení klasicky v milimetrech (text 2mm, šipka 1,5...) * overall scale, které se přepisuje ve vazbě na nastavené měřítko pro práci v ADT...následující otázky se zčásti týkají i vkládání mv bloků:

  1. existuje nějaká možnost, aby se velikost kót měnila tam a zpět, podle toho, jaké dám měřítko? zatím to umíme přes natvrdo nastavené dimstyly, co se přiřazují různým disp. reprezentacím...což samozřejmě není ono
  2. Proč AEC kota nereaguje na nastavené měřítko, když její mateřský (autocadový) kótovací styl ano?
Rostislav Říha
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 403:Na počítači Dell mi AutoCAD nezobrazuje vodorovné čáry.
Tip 9486:Upozornění: Aplikace zjistila smíšenou verzi objektů AEC
Tip 12344:Jak zobrazit kóty náčrtů i v 3D modelu Fusion 360?
Tip 9067:VIPNastavení možností exportu AEC do holého DWG.
Tip 6931:VIPNedokumentovaný příkaz pro Navigátor projektu.
Tip 6615:VIPNedokumentované konstrukční příkazy AEC aplikací.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,125 sekund.