Děkujeme za účast na konferenci CADfórum 2025 - podívejte se na reportáž
Přes 120.000 registrovaných u nás, celkem 1.104.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků.
Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor a
proměnné prostředí AutoCADu.
Diskuzní fórum, poradna
?CAD diskuze, rady, výměna zkušeností
Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi.
Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
|
Odpovědět
|
archiv |
| Autor | |
CAD.cz RSS
RSS roboti
Robot Přihlášen: 23.úno.2011 Lokalita: ČR (JM) Používám: Autodesk Stav: Offline Bodů: 191 |
Téma: KCS Productivity Pack pro AEC v9.2Zasláno: 08.dub.2014 v 16:01 |
|
Viz pokračování... |
|
|
CAD.cz - časopis věnovaný CA technologiím
|
|
![]() |
|
Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk
Odpovědět
|
|
| Přejít na fórum | Oprávnění fóra ![]() Nemůžete vytvářet nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete vymazávat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete upravovat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete vytvářet ankety v tomto fóru Nemůžete hlasovat v anketách v tomto fóru |
Stránka byla vygenerována za 0,258 sekund.



KCS Productivity Pack pro AEC v9.2
Možnosti tématu

Společnost Krupa CADD Software, která je autorizovaným vývojářem a členem sítě vývojářů Autodesku, vydala aktualizaci KCS Productivity Packu pro AEC, verze 9.2. Aktualizovaná verze nabízí kompatibilitu s produktem AutoCAD Architecture R2010-R2015. Balíček KCS je doplňkem pro využití v softwarech AutoCAD Architecture nebo AutoCAD MEP. Obsahuje sadu doplňkových příkazů a funkce pro lepší využití programů v AutoCAD. Mezi nejzajímavější patří generátor maximálního rastru, automatické vrstvení pro vrstvy anotací, desítky klávesových maker, pomůcky pro určení bodů a další.