ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Registrujte se na 22. ročník konference CADfórum 2025 - 30.9. Zámek Valeč.
Přes 119.000 registrovaných u nás, celkem 1.097.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků. Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor a aktualizovaný Generátor čarových kódů.
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoSíťový projekt

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Peter Jirat Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACAD ->2021, Revit ->2022
Stav: Offline
Bodů: 3946
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Síťový projekt
    Zasláno: 26.led.2010 v 09:06
No jo, asi máte opět pravdu, s těmi worksety jsem to nedomyslel. Už jsme se tady o tom kdysi bavili, jak vlastně ze souboru, který byl součástí síťového projektu udělat normální soubor.
 
Dík
Zpět nahoru
statecny Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Revit, Plant 3D, Navisworks, Advance Steel,BIM 360
Stav: Offline
Bodů: 516
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 26.led.2010 v 08:43
Funguje to správně. Volba Detach drom Central(Odpijit od centrály) neznamená, že zrušíte nastavení sdílení souborů a pracovních sad. Tato volba jen zruší cestu na původní centrální soubor a informace o vypůjčených prvcích a vlastnictví pracovních sad.  Je ve stavu jako když vytváříte sdílený projekt poprvé. Soubor tedy pak musíte uložit jako nový centrální soubor.
 
Používá se to v případech, kdy chcete provést nějaké změny (na zkoušku) aniž byste ovlinil původní projet nebo si projekt jen prohlédnout a neřešit vlastnictví pracovních sad nebo vypůjčení prvků. 
Václav Statečný

Arkance Systems CZ s.r.o.
Zpět nahoru
Peter Jirat Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACAD ->2021, Revit ->2022
Stav: Offline
Bodů: 3946
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 25.led.2010 v 14:42
Zdravím, něco mi nefunguje. Otevřu Central, uložím kopii na plochu. Při dalším otevírání kopie zaškrtnu Detach from Central, soubor se otevře (je bezejmenný), dám Save nebo SaveAs a v obou příkazech je zaškrtnuté a zašeděné políčko - Make this File Central after Save, a soubor se chová jako Central (sice jiný než původní, ale hrozně to mate). Co s tím, to přeci není normální chování? Revit2009

Upravil Peter Jirat - 25.led.2010 v 14:42
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 8143:Revit chyba: Čára je příliš krátká
Tip 11298:VIPDynamická rezervace síťových licencí podle projektu.
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 9476:Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize.
Tip 8717:Jak ve výkresu zobrazit těžiště podsestavy?
Tip 11550:iLogic: Spuštění externího procesu s parametry


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,156 sekund.