ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Přes 122.900 registrovaných u nás, celkem 1.126.000 registrovaných (CZ+EN). Tipy pro AutoCAD 2027, pro Inventor 2027 a pro Revit 2027. Nový Kalkulátor nosníků, Spirograf generátor a Regresní křivky v sekci Převodníky. Kompletní příkazy a proměnné AutoCADu 2027.
Eagle Point Pinnacle - výuka CAD/BIM
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na emea.support.arkance.world
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoPříkaz plot

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
alfred Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 14.říj.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
AutoCad MAP 2011
Stav: Offline
Bodů: 1676
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Příkaz plot
    Zasláno: 21.úno.2013 v 07:29
Při spuštění příkazu PLOT (_PLOT) se načítají informace o tiskárnách. Pokud s tiskárnami je něco v nepořádku, tak to klidně zamrzne (nebo velmi dlouho čeká).
Jednou jsem nainstaloval ovladače plotru pro VISTy 64bit do W7 64bit a delalo to podobné problémy - někdy počítač zamrznul, jindy ne. Někdy trvalo načtení dialogu tisku třeba několik minut, ale nakonec se to načetlo. Podobné chování jsem zaznamenal i při spouštění WORDu. Velké prodlevy jsem tehdy pozoroval i při otevření správce "Zařízení a tiskárny".

Jinak, při pádu (pokud neodesíláte informace Autodesku) AutoCad napíše do souboru acad.err číslo chyby. Zkuste se na to kouknout.
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
ARKANCE

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Implementujeme řešení Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 22188
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 21.úno.2013 v 07:29
Na jaké tiskové zařízení (PC3 driver) tisknete?
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)
Zpět nahoru
Seiner Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (PA)
Používám:
Mechanical 2017, Inventor 2017 a starší
Stav: Offline
Bodů: 1662
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 21.úno.2013 v 07:18
Jen taková střelba naslepo. Na HP počítačích někdy bývá cosi jako PDF Complete. Zkušební verze programu naprosto na nic, který způsobuje "zajímavé" efekty ve wordu.
   Popisovaný efekt jsem nezažil. V kterém okamžiku vám to zamrzne? Hned po odeslání příkazu PLOT, nebo až někdy později?
Vítězslav Seiner

Chrudim
Zpět nahoru
marko10 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 25.lis.2011
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
REVIT
Stav: Offline
Bodů: 74
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 21.úno.2013 v 03:54
Dobrý den,

prosím Vás zdali nevíte co způsobuje při spuštění příkazu plot v autocadu 2013 zamrznutí programu a následuje tvrdé ukončení v TASK manageru. (HP8570w, Win7Pro 64bit) Nejsem připojen v síti potřebuji tisk do pdf. Děkuji Vám
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 11202:Chyba "Žádná odpovídající média".
Tip 10281:Vykreslování z AutoCADu na HP Designjet najednou trvá příliš dlouho.
Tip 246:Nefungující dialogy příkazů, výběru souborů a příkaz PLOT.
Tip 11008:Výkres z AutoCADu na plotr HP Designjet T920 a T790 má poloviční velikost.
Tip 8678:Jak vyvolat aktualizaci tabulky extrakce dat?
Tip 6458:Při volbě složky pro tisk do souboru AutoCAD zamrzne.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,168 sekund.