ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Již 10.000+ CAD tipů. Přes 118.000 registrovaných u nás, celkem 1.091.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků. Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor. Kompletní příkazy AutoCADu a proměnné AutoCADu 2026.
Jak novinky řešení Autodesk a ARKANCE ovlivní budoucnost stavebnictví
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoPodivná hláška při posunu

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Kackac Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 11.úno.2006
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD
Stav: Offline
Bodů: 469
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Podivná hláška při posunu
    Zasláno: 11.úno.2006 v 19:23
Tohle se stává, když je ve výkrese buď hodně asociativních šraf se složitými hranicemi nebo hodně drobných entit, popřípadě jsou-li ve výkrese chyby. Takže na prvním místě bych zrušila asociativitu u všech šraf, poud tam nějaké jsou (výběr lze provést třeba pomocí QSELECT), na druhém bych restaurovla výkres (doporučuji v případě očekávání problému si vytvořil záložní kopii před restaurováním).
Zpět nahoru
Mantlík Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACAD/Map/Civil R10-> 2022
Stav: Offline
Bodů: 2573
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 09.úno.2006 v 16:35

Dobré odpoledne, jsem tu opět s novým problémem, tentokrát bych ho ale nedával na vrub 2006ce, protože už jsem kdysi něco podobného viděl na 2000i

 

Chci posunout některou úsečku (ať už "klasicky" nebo přesunutím nejdřív jednoho a pak druhého koncového bodu - uzlu)

Výpis z příkazové řádky:

Příkaz: _move nalezeno: 1

Určete referenční bod nebo [Posunutí] <Posunutí>: Určete druhý bod nebo <použít
první bod jako posunutí>: vybráno: 3985,
Skutečně to chcete provést? <N> *Storno*

Příkaz: *Storno*

 

Co to vůbec znamená ? To "vybráno 3985" mne celkem vyděsilo, nechtěl bych nekontrolovaně o tolik entit přijít nebo je změnit, tak jsem to raději stornoval. A místo posunu úsečky jsem ji zkopíroval, tu zkopírovanou posunul a starou vymazal. To šlo, ale je to jako střelit se pistolí, drženou v pravé ruce, do levého spánku

Třeba už se s tímhle někdo setkal ... Díky


 

J. Mantlík

Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6567:VIPKRITICKÁ CHYBA: Unhandled e06d7363h Exception at 7c812a5bh
Tip 9457:AutoCAD Civil 3D 2013 CZ mi hlásí Neznámý příkaz.
Tip 6967:AutoCAD 2010 mi hlásí Neznámý příkaz.
Tip 5954:Znáte příkazy PŘIDATUPRAVCÍLODKAZ a ODSTRUPRAVCÍLODKAZ?
Tip 11421:VIPPosunuté nebo širší texty v DWG při úpravě vlastností ve Vaultu.
Tip 7198:Jak obnovit hlášení skrytá mylným zaškrtnutím "Ignorovat"?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,124 sekund.