ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Přes 122.900 registrovaných u nás, celkem 1.126.000 registrovaných (CZ+EN). Tipy pro AutoCAD 2027, pro Inventor 2027 a pro Revit 2027. Nový Kalkulátor nosníků, Spirograf generátor a Regresní křivky v sekci Převodníky. Kompletní příkazy a proměnné AutoCADu 2027.
Eagle Point Pinnacle - výuka CAD/BIM
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na emea.support.arkance.world
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoRibbon vs. grafika

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
61 Braba Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 18.úno.2008
Lokalita: ČR (VY)
Používám:
Inventor Suite 2008
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Ribbon vs. grafika
    Zasláno: 19.lis.2009 v 10:12
Grafiku mám taky FX1800. Ovladače spacepilota přeinstalovány. Problém trvá Cry
Zpět nahoru
MILKA Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 09.bře.2005
Lokalita: ČR (HK)
Používám:
AIS 2023/WIN10
Stav: Offline
Bodů: 418
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 09.lis.2009 v 12:07

Já jsem problém s ribbony vyřešil změnou grafárny. Nejdřív jsem si zapůjčil úplně obyčejnou herní kartu geforce 8800 a musím říct že fungovala skoro stejně jako quadro 540, hlavně fungoval ribbion a to bez problémů. Teď mám FX1800 a jsem spokojen.

Milan Schwarz

TMW, a.s.

Dvůr Králové n/L
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
ARKANCE

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Implementujeme řešení Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 22188
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 09.lis.2009 v 08:37
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)
Zpět nahoru
61 Braba Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 18.úno.2008
Lokalita: ČR (VY)
Používám:
Inventor Suite 2008
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 09.lis.2009 v 07:06
Při zapnutí grafického rozhraní "pás karet" se mi stává, že pokud použiji v náčrtu tlačítko "Promítnout říznuté hrany" zamrzne hlavní plocha inventoru = model se přestane hýbat, zmizí tlačítka na pravé části okna s vyjímkou View cube. Inventor dovolí uložení a asi i jinou práci, ale její výsledky nejsou vidět :-( Jediným řešením je zavření souboru a znovuotevření. V klasickém rozhraní se tato chyba nevyskytuje. Rád bych ale pracoval spíš s ribbony, už jsem si docela zvykl.
 
Používám momentálně:
 
Hp xw 4600
Windows XP SP3
Inventor 2010 SP1
Spacepilot od 3D connection
 
Kde může být problém?
Zpět nahoru
MILKA Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 09.bře.2005
Lokalita: ČR (HK)
Používám:
AIS 2023/WIN10
Stav: Offline
Bodů: 418
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 29.zář.2009 v 12:44

Vista SP1 (chystám se na SP2), Inventor SP1, 3d myš nepoužívám. 

Milan Schwarz

TMW, a.s.

Dvůr Králové n/L
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
ARKANCE

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Implementujeme řešení Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 22188
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 29.zář.2009 v 11:45
Máte instalovaný SP1? Nepoužíváte 3D myš? Chybějící DX10 by vadit neměl.
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)
Zpět nahoru
MILKA Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 09.bře.2005
Lokalita: ČR (HK)
Používám:
AIS 2023/WIN10
Stav: Offline
Bodů: 418
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 29.zář.2009 v 08:46
Odhodlal jsem se k přechodu na AIS 2010 a čekalo mě nemilé překvapení.
V inventoru mě po chvilce práce začne zamrzávat ribbon. Někdy se odmítá přepínat, nebo celý zčerná. Tipoval bych problém v grafické kartě (už není nejnovější -Quadro FX 540), nicméně stále podporovaná. Zkoušel jsem různé ovladače (certifikované i necertifikované) a výsledek je stejný. Inventor musím několikrát denně vypnout, abych mohl pracovat. Teď pracuji bez problémů v klasickém menu a pás karet nechávám "najindy" . Jedná se opravdu jen o ribbon, jiný problém se zobrazováním nemám. Takže.. čeká mě nákup nové graf. karty aby se mi zobrazoval správně ribbon Cry ? Nemáte někdo podobné zkušenosti? Může to být nepodporou DX10 u FX540?
 
 
Win Vista 64, AMD Phenom 9950 Quad 2,6, RAM 8GB


Upravil MILKA - 29.zář.2009 v 12:45
Milan Schwarz

TMW, a.s.

Dvůr Králové n/L
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 5058:Jaký je rozdíl mezi PS a ne-PS verzí plotru HP DesignJet?
Tip 10648:Změna orientace IFC modelu z Inventoru pro Revit.
Tip 7701:Jak v Revitu nastavit barvu objektů s nepřiřazeným materiálem?
Tip 12200:Rychlé dynamické odměřování entit kolem kurzoru.
Tip 4451:Kusovník vs. rozpiska, novinky kusovníku v Inventoru 10.
Tip 12276:VIPInventor 2020 - nastavení emulace grafiky, výkon grafiky.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,178 sekund.