Děkujeme za účast na konferenci CADfórum 2025 - podívejte se na reportáž
Přes 120.000 registrovaných u nás, celkem 1.104.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků.
Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor a 
proměnné prostředí AutoCADu.
 Diskuzní fórum, poradna
 ?CAD diskuze, rady, výměna zkušeností
 Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi.
 Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
 Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
 
 | 
 
    Odpovědět  
   | 
  archiv | 
| Autor | |
   
   Vladimír Michl  
   Profil člena 
    Odeslat soukromou zprávu 
    Najít příspěvky člena 
    Navštívit stránky člena 
    Přidat do seznamu známých  
   Moderátor  
   ARKANCE Přihlášen: 09.zář.2004 Lokalita: ČR (JČ) Používám: Implementujeme řešení Autodesk Stav: Offline Bodů: 22022  | 
  
     Téma: Vychází CAD-NEWS 3/2020Zasláno: 17.bře.2020 v 10:59  | 
 
| 
   
    Nové vydání bulletinu pro zákazníky firmy CAD Studio - CAD-News Březen 2020 - si můžete přečíst online na: Témata: opatření v boji s koronavirem, tipy a online seminář | Autodesk LIVE 2021 | 3denní sleva až 20% na software Autodesk | ušetřete 25 % na subscription | změny programu Autodesk Subscription a Maintenance | aktualizace nadstavby Furniture for Fusion 360 | rozšířená verze Fusion Tools | nové verze Power Tools 1.2 | e-learning CAM pro Fusion 360 | Revit Tools nyní včetně BIMsign | 3D model měst z otevřených dat | krátká online BIM školení | Facebook poradna | service packy | termíny školení | trial verze 2020 | CAD bloky | videa | tipy | atd. Můžete se k nám připojit i na Facebooku, Twitteru, YouTube nebo LinkedIn: 
    | 
 |
![]()  | 
 |
Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk
    Odpovědět  
   | 
  |
| Přejít na fórum | Oprávnění fóra  ![]()  Nemůžete vytvářet nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete vymazávat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete upravovat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete vytvářet ankety v tomto fóru Nemůžete hlasovat v anketách v tomto fóru  | 
 
Stránka byla vygenerována za 1,652 sekund.



 
 
 
 
 
 
 
Vychází CAD-NEWS 3/2020
 Možnosti tématu
   
