Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 8588 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřeno3D Max 2011 seknutí obrazu

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
miginek Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 14.říj.2012
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
max2011
Stav: Offline
Bodů: 1
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: 3D Max 2011 seknutí obrazu
    Zasláno: 14.říj.2012 v 22:13
Ahojte lidi, potřeboval bych s něčím pomoct. Nainstaloval jsem si Max 2011 a kdyz zacnu něco delat, po chvili se mi sekne nektera cast obrazu. Program bezi dal v poradku ale mam nekterou seknutou cast a nejde to pryc. Tady vam prikladam obrazek jak to vypada : http://2i.cz/c5466b4192 
Možná by stačilo nějak upravit nastavení, bohužel se v tom nevyznam. Grafiku mám intel 4500mhd tak snad to nebude tím . Děkuji za odpovědi 
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 7793:Rozdíl mezi Připojovat a Slučovat při zahrnutí Service Packů do síťové instalace.
Tip 7710:VIP3 verze Backburneru v 3ds Max 2011 - rozdíly, instalace.
Tip 7617:Jak načíst CAD model z Inventoru do 3ds Max?
Tip 7474:Chybějící materiály po importu FBX souboru z Revitu do 3ds Max.
Tip 7027:VIPSíťová instalace AutoCAD Map 3D 2010 se SP1/SP2 pomocí GPO (Nástroj AdLM nelze inicializovat)
Tip 12336:Cíl v instalačním obrazu CAD aplikace má parametr /Trial. Proč?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,367 sekund.