Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 17572 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenovykreslení teček ve šrafech

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
ZikmundP1 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 07.kvě.2014
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
ZWCAD
Stav: Offline
Bodů: 19
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: vykreslení teček ve šrafech
    Zasláno: 26.říj.2014 v 18:53
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat,kde se stala chyba,nebo jak můžu nastavit vykreslení a zobrazení teček ?

ať se jedná o šrafy,např omítka v modulu i v rozvržení se mi to zobrazí správně,tak jak potřebuji,ale pokud dwg převedu do pdf,tak se mi tečky nezobrazí a nevykreslí se mi.

nevíte,kde by mohla být chyba a jak to případně opravit a nastavit ?

děkuji

používám ZWCAD+ 2012 pro
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 9742:Jak vložit XY souřadnice z Excelu jako vrcholy křivky v AutoCADu?
Tip 2464:VIPJak ve scriptu nebo v LISP aplikaci spustit vykreslení stránky s předchozím nastavením?
Tip 5116:VIPFunkce PŘEKRYJ (Wipeout) mi nezakryje vytištěnou kresbu.
Tip 5147:VIPSnadné dočasné přepnutí numerické klávesnice na desetinnou tečku.
Tip 881:Použití tečky ve výrazech Mapu.
Tip 4414:Zámečky ve Správci sady listů.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,602 sekund.