Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 16590 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoHP designjet 500-kompatibilní cartrige

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
kralik33 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 29.čvc.2018
Lokalita: ČR (HK)
Používám:
AutoCAD2013
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: HP designjet 500-kompatibilní cartrige
    Zasláno: 29.čvc.2018 v 08:59
Dobrý den,

vlastním plotr HP designjet 500, takže starší kousek, který se mě už nechce krmit drahými originálními inkousty.
Zajímalo by mě, jestli má někdo z vás nějakou pozitivní zkušenost s používáním kompatibilních náplní a případně by mě mohl sdělit nějakou osvědčenou značku.
Na plotru tisknu v podstatě pouze čárovou kresbu, takže hlavně aby se inkoust nerozpíjel. Na extra věrnosti podání barev mě zase až tolik nezáleží.

Díky a těším se na sdělení vašich zkušeností.




Zpět nahoru
Ľubomír Pápay Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: Slovensko
Používám:
AIS2009, AIS 2012
Stav: Offline
Bodů: 954
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 29.čvc.2018 v 11:53
Som na tom rovnako. Používam neoriginálne náplne.
Mám ale skúsenosť že nie všetky typy na trhu fungujú...V podstate ide iba o chip, samotná kazeta  je kompatibilná vždy...
Odporúčam kúpiť celú sadu náplní a ak to plotter zoberie, všetko je OK a môžete veselo tlačiť...ak nie, sadu vrátite a skúsite inú...až kým nenatrafíte na tú správnu...
Pozor, niektorí predajcovia v tom majú chaos...Vaša sada musí obsahovať farebné náplne HP82 ale čierna musí byť HP10!

Ľubomír Pápay

Inventor 2009,2012
Zpět nahoru
kralik33 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 29.čvc.2018
Lokalita: ČR (HK)
Používám:
AutoCAD2013
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 29.čvc.2018 v 12:25
Zdravím a díky za odpověď.
Ještě bych se chtěl zeptat, jak dlouho asi  s těmi kompatibilními náplněmi tisknete a zda jste během jejich používání nepozoroval nějaké dramatické zkrácení životnosti tiskových hlav.
A taky, kdybyste byl tak hodný a sdělil mě nějakou osvědčenou značku. Nevím jestli to jde přímo tady v diskuzi, vzhledem k reklamě. Ale jinak klidně třeba na mail : kralik33@atlas.cz
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 1289:VIPNelze tiskout z Microstation na HP DesignJet 500?
Tip 5398:Jak vytisknout informační stránku na HP DesignJet 500?
Tip 5984:VIPVista a Win7/8 drivery pro HP DesignJet 650C, 600, 750C, 450C, 500 a další starší modely plotrů.
Tip 2679:Kolik paměti je optimální mít v plotru HP DesignJet 500 pro tisk CAD výkresů formátu A0 a kolik paměti lze do plotru přidat maximálně?
Tip 6925:Chyba "AutoCAD stopped working" při tisku na HP Designjet.
Tip 1996:Tiskárna HP DesignJet 500 je výrazně levnější než HP DesignJet 800. Jaké jsou přesně rozdíly mezi těmito dvěma tiskárnami?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,801 sekund.