ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Již 10.000+ CAD tipů. Přes 118.000 registrovaných u nás, celkem 1.092.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků. Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor. Kompletní příkazy AutoCADu a proměnné AutoCADu 2026.
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoVytvářejte výkazy oken a dveří jednoduše s novou verzí CS Legend Gen

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
ArkanceSystems RSS Zobrazit panel
RSS roboti
RSS roboti

Robot

Přihlášen: 20.lis.2009
Stav: Offline
Bodů: 594
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Vytvářejte výkazy oken a dveří jednoduše s novou verzí CS Legend Gen
    Zasláno: 10.kvě.2022 v 08:00

Automatické vytváření výkazů včetně grafického znázornění prvků a parametrů. Šetřete čas a omezte chybovost projektu.

Zpráva Vytvářejte výkazy oken a dveří jednoduše s novou verzí CS Legend Generator pro Revit pochází z arkance-systems.cz.

Viz pokračování...

Arkance Systems (CAD Studio) web - novinky ze světa CAD, BIM a GIS
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 5838:VIPZobrazení stavebního prvku v legendě (schodiště, klenba...)
Tip 6454:VIPAutomatický výkaz směru otevírání oken v AutoCADu Architecture
Tip 6227:Výkazy i s prvky z připojených souborů projektu Revitu.
Tip 8502:Jak ve výkazu Revitu doplnit směr - levé/pravé dveře?
Tip 12015:Propojení tabulek BIM projektu Revitu s Excelem.
Tip 6738:VIPTrik: Jak zobrazit tooltipech a výkazech jméno i popis bloku?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,237 sekund.