Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 5268 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoAutomatické zobrazení měřítka

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
zisoun Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 25.pro.2006
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
AutoCAD LT 2007
Stav: Offline
Bodů: 232
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Automatické zobrazení měřítka
    Zasláno: 14.dub.2007 v 13:12
V popisce výkresu mám definované textové pole se zobrazením měřítka. Když výkres vytisknu, zobrazí se měřítko na papíru správně, tzn. v tom v jakém vytisknu. Ale při kreslení v PC mi to ukazuje pořád 1:1.3571. Pokud si výraz vložím do starších výkresů zobrazuje se mi 1:1, což je podle mě správně, protože v modelu kreslim 1:1. Nedávno jsem si totiž tvořil novou šablonu výkresů, kde jsem provedl docela dost nastavení a změn oproti starší šabloně, ale od té doby se mi právě místo 1:1 ve výkrese zobrazuje 1:1.3571 a nemůžu pořád přijít na to, čím to je.
Zisounek
Zpět nahoru
Robo Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 02.led.2006
Stav: Offline
Bodů: 120
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 15.dub.2007 v 10:34
nie je problem v pociatocnom nastaveni tlace? Ked date tlacit, nemate tam predvolenu mierku tlace prave toto cislo?
Zpět nahoru
zisoun Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 25.pro.2006
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
AutoCAD LT 2007
Stav: Offline
Bodů: 232
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 15.dub.2007 v 12:08
To jsem už kontroloval a právě je tam jiné měřítko. Ukazuje mi to ve všech výkresech, ikdyž jsem každý tisknul jinak v jiném měřítku.
Zisounek
Zpět nahoru
PepaR Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 29.lis.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
ruky a hlavu (občas ;)
Stav: Offline
Bodů: 6187
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 16.dub.2007 v 20:48
Já mám měřítko výkresu zobrazované jako pole v textu zavíslé na standardním měřítku výřezu a taky to nefunguje. V AutoCADu 2006 je to bez probllémů, otevřu výkres u kolegy v AutoCADu 2005 a místo 1:50 je tam číslo 11. Nechápu, kde je chyba.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 2984:Jak ve výkresu automaticky zobrazovat měřítko výřezu?
Tip 9798:VIPiLogic pravidlo pro automatické směrování tisku (formát/tiskárna).
Tip 3919:VIPAutomatická popiska měřítka výřezu.
Tip 8190:VIPAutomatické měřítko výkresu pomocí makra iLogic.
Tip 12395:Jak popsat okno Výkresového pohledu aktuálním měřítkem a názvem modelu?
Tip 5300:VIPJak nastavit nestandardní měřítko zobrazení podélného profilu v Civil3D?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,641 sekund.