ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Přes 122.900 registrovaných u nás, celkem 1.126.000 registrovaných (CZ+EN). Tipy pro AutoCAD 2027, pro Inventor 2027 a pro Revit 2027. Nový Kalkulátor nosníků, Spirograf generátor a Regresní křivky v sekci Převodníky. Kompletní příkazy a proměnné AutoCADu 2027.
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na emea.support.arkance.world
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoRhinoceros 4.0

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Keberdle Václav Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 25.říj.2004
Lokalita: Czech Republic
Používám:
Autocad 2006 LT,Rhinoceros 4,Catia 4
Stav: Offline
Bodů: 152
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Rhinoceros 4.0
    Zasláno: 23.čer.2008 v 08:43

Tak ted jsem zvedavej kolik lidí má Rhinoceros :)

BTW:Jak se vám líbí v4 oproti v3?
 
Technik AV
SGSCR Hořovice
Zpět nahoru
be_em Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 06.úno.2006
Lokalita: Slovensko
Používám:
Používal som AutoCAD 2004, 3ds max7. Teraz AcadLT
Stav: Offline
Bodů: 865
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.čer.2008 v 08:51
tak toto je menšia provokácia
Rhino sa my vždy páčil ... veľmi sympatický program a podľa mňa najpríjemnejší modelár aký som kedy videl ... porovnať nemôžem, robil som v ňom len v2, v3
Zpět nahoru
PepaR Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 29.lis.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
CAD/BIM
Stav: Offline
Bodů: 6234
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.čer.2008 v 09:15
v4 je docela dobře namakáná, počet vylepšení se nedá na prstech spočítat. Hodně komunikovali s uživateli a podle jejich přání a požadavků vyvíjelid alší verzi.
 
Myslím si, že je to nejlepší náhrada AutoCADu, jakou si v případě rozmýšení nad finanční stránkou, může běžný začínající uživatel dovolit. Všechty ty čínské klony jako BricsCAD atd. strčí do kapsy.
 
Navíc docela mi byla sympatická akce, kdy pro absolventy, studenty a pedagogy umožují nákup za zvýhodněnou cenu (cca 3 500 Kč) s tím, že při ukončení studia mohou CAD používat v komerční sféře. Jediný háček je v tom, že nemají nárok na upgrade.
 
Každopádně me Rhino překvapilo jak se bez problémů vyrovnává s DWG, typy čar v situacích atd.
 
Rhino zatím nevlastním, ale jakožto nadcházející absolvent vážně uvažuju o jeho koupi.


Upravil PepaR - 23.čer.2008 v 09:18
Zpět nahoru
Keberdle Václav Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 25.říj.2004
Lokalita: Czech Republic
Používám:
Autocad 2006 LT,Rhinoceros 4,Catia 4
Stav: Offline
Bodů: 152
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.čer.2008 v 09:20
Původně odeslal(a) be_em be_em napsal(a):

tak toto je menšia provokácia
Rhino sa my vždy páčil ... veľmi sympatický program a podľa mňa najpríjemnejší modelár aký som kedy videl ... porovnať nemôžem, robil som v ňom len v2, v3
V podpisu vidím  LTcko
Vykresy v LTcku a model v Rhinu ? :)
Technik AV
SGSCR Hořovice
Zpět nahoru
be_em Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 06.úno.2006
Lokalita: Slovensko
Používám:
Používal som AutoCAD 2004, 3ds max7. Teraz AcadLT
Stav: Offline
Bodů: 865
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.čer.2008 v 09:33
Původně odeslal(a) PepaR PepaR napsal(a):


Každopádně me Rhino překvapilo jak se bez problémů vyrovnává s DWG, typy čar v situacích atd.


... s týmto úplne súhlasím, Rhino je stále o.i. považovaný za najlepší prehliadač a konvektor kadejakých možných 2d, 3d formátov, poradí si snáď so "všetkým"
Původně odeslal(a) Keberdle Václav Keberdle Václav napsal(a):


V podpisu vidím LTcko
Vykresy v LTcku a model v Rhinu ? :)


to nie, súbežne som v týchto programoch nepracoval, aj keď podľa mňa to zlá kombinácia nie je




Upravil be_em - 23.čer.2008 v 09:35
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 11135:V jakých aplikacích Autodesku mohu otevřít soubor .3DM (Rhino)?
Tip 6594:Přímo podporované CAD formáty v Inventoru 2010.
Tip 7506:CAD formáty přímo podporované v Inventoru 2011 (import/export).
Tip 7875:VIPChyba .NET verze 4.0 při instalaci prohlížeče DWG TrueView 2012.
Tip 7330:Podpora operačních systémů v Autodesk Maya.
Tip 8644:Nezobrazuje se část kontextového pásu karet v Revitu 2012/2013.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,172 sekund.