Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 9286 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoEXPORT ATRIBUTŮ

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
zchmela Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 11.kvě.2007
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
adt 2007, max 3ds
Stav: Offline
Bodů: 31
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: EXPORT ATRIBUTŮ
    Zasláno: 06.srp.2008 v 09:53
MÁM TENTO PROBLÉM : POTŘEBOVAL BYCH EXPORTOVAT JEDEN ATRIBUT XXX Z DYNAMICKÝCH A NEDYNAMICKÝCH BLOKŮ. U DYNAMICKÝCH BLOKŮ JE KAŽDÉMU STAVU VIDITELNOSTI PŘIŘAZEN ATRIBUT XXX S ROZDÍLNOU HODNOTOU. TJ. DO KAŽDÉHO STAVU VIDITELNOSTI JE NAKOPÍROVÁN ATRIBUT XXX JAKO SAMOSTATNÝ PODOBJEKT. PŘI EXPORTU, ALE AUTOCAD VYEXPORTUJE Z DYNAMICKÉHO BLOKU VŠECHNY ATRIBUTY XXX S NÁZVY XXX, XXX(01), XXX(02), XXX(03)....
Zpět nahoru
PepaR Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 29.lis.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
ruky a hlavu (občas ;)
Stav: Offline
Bodů: 6187
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.srp.2008 v 11:23
A jste si jit, že jste to správně v průvodci navolil a případně uložil do šablony?
Zpět nahoru
zchmela Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 11.kvě.2007
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
adt 2007, max 3ds
Stav: Offline
Bodů: 31
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.srp.2008 v 13:55
MOŽNÁ JSEM ŠPATNĚ POLOŽIL DOTAZ. MÁM VELKÉ MNOŽSTVÍ BLOKŮ, ZE KTERÝCH CHCI EXTRAHOVAT JEDEN ATRIBUT S NÁZVEM KÓD. ZÁROVEŇ ABY SE MI V AUTOCADU LÉPE A RYCHLEJI PRACOVALO, JSEM SI VYTVOŘIL DYNAM. BLOKY , KTERÉ V JEDNOTLIVÝCH STAVECH VIDITELNOSTI OBSAHUJÍ RŮZNÉ PRVKY SE SVÝMI KÓDY. PROVEDULI EXTRAKCI TAK VŽDY Z DANÉHO DYN. BLOKU SE EXPORUTÍ VŠECHNY ATRIBUTY. POTŘEBOVAL BYCH, ABY SE EXTRAHOVALY POUZE TY, KTERÉ JSOU V AKTUÁLNÍCH STAVECH VIDITELNOSTI.  S POZDRAVEM ZBYNĚK CHMELA
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 2756:Jak změnit oddělovač v CSV souboru exportu atributů?
Tip 11707:Jak převést texty na atributy bloků (referencí)?
Tip 9678:Hromadný export atributů z výkresů - např. čísel výkresů z rohových razítek.
Tip 11775:Export XYZ souřadnic objektů z DWG výkresu AutoCADu LT.
Tip 12691:Jak z AutoCADu Map/Civil 3D exportovat KML včetně hladin a délek linií.
Tip 7395:Jak konvertovat atributy bloků na objektová data?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,441 sekund.