Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 10796 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoZnačka, text s odkazem, pozice

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Cheff Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 19.led.2006
Lokalita: Czech Republic
Používám:
Inv 2013 Pro (SP2 Upd6), AutoCAD 2013 (SP2)
Stav: Offline
Bodů: 967
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Značka, text s odkazem, pozice
    Zasláno: 03.lis.2008 v 17:09

Zdravim - neví někdo, zda-li jde udělat Značka, nebo pozice jako "text s odkazem". Resp. potřebuju normální pozici, ale se 2ma řádky - jeden nad odkazovou čarou a druhý pod (něco jako je ta oválná, ale jako - prostě dvojřádkový text s odkazem na vlastnost modelu - nevím jak to lépe popsat).

Dá se něco takového spáchat?
Resp. Zkoušel jsem to jako předdefinovanou značku, ale jak jí donutit, aby se délka čáry přizpůsobovala textu? - nemá na to někdo nějaký fígl (já skončil u pevně definované čáry, která je pokryje nejdelší text, ale s těmi krátkými to pak vypadá blbě. (a pokaždé tvořit text s odkazem a vyhledávat správné atributy není to co bych potřeboval...) Nebo již vytvořený typ textu s odkazem prostě uložit jako značku...
Zpět nahoru
EuroTec Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 06.říj.2004
Lokalita: Czech Republic
Používám:
Inventor 2016
Stav: Offline
Bodů: 299
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 04.lis.2008 v 08:29
Mám nadefinovanou oválnou pozici s atributy modelu, které potřebuji. Funguje skvěle, akorát je tam ta slza, která se mi moc nelíbí, ale už jsem si zvikl.
Milan Denk

EuroTec JKR
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 10796:Jak vytvořím v rodině poznámky text, jehož pozici je možné parametricky ovládat?
Tip 59:Příkaz ZRCADLI změní pozici textu odkazu (leader).
Tip 8131:Jak přidat závorky do pozice v Inventoru?
Tip 9341:Použití iLogic na rozklad jména IPT souboru a naplnění iVlastností.
Tip 8631:Mluvící iLogic pravidlo pro kontrolu materiálu součásti Inventoru (výchozí materiál).
Tip 10862:Jak zajistit zarovnávání čísel pozic na výkresu?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,590 sekund.