Děkujeme za účast na konferenci CADfórum 2025 - podívejte se na reportáž
Přes 120.000 registrovaných u nás, celkem 1.105.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků.
Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor a
proměnné prostředí AutoCADu.
Diskuzní fórum, poradna
?CAD diskuze, rady, výměna zkušeností
Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi.
Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
|
Odpovědět
|
archiv |
| Autor | |
miro1
Nováček
Přihlášen: 04.říj.2008 Lokalita: Slovensko Používám: autocad 2007 Stav: Offline Bodů: 7 |
Téma: chyba v otvarani suboru z archicadu do 3D maxZasláno: 16.srp.2009 v 14:24 |
|
Stiahol som si program 3Ds max 2010 .V programe Archicad robim vizualizacie ale chcem konecny render z programu 3D max.Z programu archicad som si urobil vystup s priponou .3ds ale sam program 3Ds max mi to nehce otvorit.kde robim chybu,vie mi niekto poradit?dakujem
|
|
![]() |
|
Biolit
Profil člena
Odeslat soukromou zprávu
Najít příspěvky člena
Navštívit stránky člena
Přidat do seznamu známých
Zasloužilý člen
Přihlášen: 09.bře.2007 Lokalita: ČR (MS) Používám: 3dsmax Stav: Offline Bodů: 162 |
Zasláno: 16.srp.2009 v 14:46 |
|
nevim jak velkou scenu mate, ale zkuste to rozdelit do dvou souboru 3ds. Neznam sice moznosti Archicadu, ale vyzkousejte treba i jiny format.
|
|
![]() |
|
miro1
Nováček
Přihlášen: 04.říj.2008 Lokalita: Slovensko Používám: autocad 2007 Stav: Offline Bodů: 7 |
Zasláno: 16.srp.2009 v 14:51 |
|
no vysledny subor ma 16MB neviem ako rozdelit do dvoch suborov?mam proste vymodelovany dom a neviem ako by som to ulozil do 2 suborov.
|
|
![]() |
|
Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk
Odpovědět
|
|
| Přejít na fórum | Oprávnění fóra ![]() Nemůžete vytvářet nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete vymazávat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete upravovat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete vytvářet ankety v tomto fóru Nemůžete hlasovat v anketách v tomto fóru |
Stránka byla vygenerována za 0,180 sekund.




chyba v otvarani suboru z archicadu do 3D max
Možnosti tématu


