Diskuzní fórum, poradna
?CAD diskuze, rady, výměna zkušeností
Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi.
Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
|
Odpovědět
|
archiv |
| Autor | |
matuke
Nováček
Přihlášen: 09.lis.2013 Lokalita: Slovensko Používám: Inventor Stav: Offline Bodů: 3 |
Téma: moj PC a CAD zmena grafikyZasláno: 10.lis.2013 v 01:31 |
|
Zdravím potreboval by som poradiť o mojom hardwarom. začal som sa venovať CAD systémom a chcel by som vedieť čo by bolo dobre zmeniť na mojom PC aby mi systém fungovalo rýchlo a stabilne. Používam najčastejšie Inventor Popípa dne mi odporučte akú grafiku alebo akú vy používate. môj PC Základná doska: Asus P5Q DELUXE
|
|
![]() |
|
Vladimír Michl
Profil člena
Odeslat soukromou zprávu
Najít příspěvky člena
Navštívit stránky člena
Přidat do seznamu známých
Moderátor
ARKANCE Přihlášen: 09.zář.2004 Lokalita: ČR (JČ) Používám: Implementujeme řešení Autodesk Stav: Offline Bodů: 22038 |
Zasláno: 13.lis.2013 v 09:36 |
|
Nepíšete verzi Inventoru ani operačního systému, ale ze studentského profilu tipuji bezplatný studentský Inventor 2014. Pro Windows 8 jsou např. doporučené tyto grafické karty:
Další úzké místo systému je velikost RAM - 4GB jsou minimum, jen pro menší sestavy.
|
|
![]() |
|
matuke
Nováček
Přihlášen: 09.lis.2013 Lokalita: Slovensko Používám: Inventor Stav: Offline Bodů: 3 |
Zasláno: 13.lis.2013 v 10:25 |
|
Ďakujem vám za tie grafiky pozriem to len škoda že ťažko sa zisťuje ktorá z nich môže mat pripojene 3 monitory Windows 7 Ultimate 64bit a Inventor 2014 študentský . Ja by som to tak chcel nadimenzovať pre budúcnosť aj pre Inventor Profesional lebo by som sa chcel tomu viac venovať . A čo sa týka RAM tak keď si pozriem správcu úloh a robím tam nejakú zostavu napr piest motora a ojnicu a kľuku v reálnych rozmeroch tak RAM nie je plne vyťažená ostáva tam zo 4GB asi 1,5 GB premýšľam nad zvýšenie RAM aspoň na 10 GB |
|
![]() |
|
waldosinka
TOP uživatel
Přihlášen: 30.zář.2013 Lokalita: Slovensko Používám: Inventor2009, AutoCAD2009, Inventor2014 Stav: Offline Bodů: 489 |
Zasláno: 13.lis.2013 v 13:46 |
|
alebo si jednoducho prezrite poziadavky na ten dany program o ktory mate zaujem
|
|
|
zdraví waldosinka :)
|
|
![]() |
|
Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk
Odpovědět
|
|
| Přejít na fórum | Oprávnění fóra ![]() Nemůžete vytvářet nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete vymazávat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete upravovat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete vytvářet ankety v tomto fóru Nemůžete hlasovat v anketách v tomto fóru |
Stránka byla vygenerována za 0,305 sekund.




moj PC a CAD zmena grafiky
Možnosti tématu


