ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Přes 123.000 registrovaných u nás, celkem 1.131.000 registrovaných (CZ+EN). Tipy pro AutoCAD 2027, pro Inventor 2027 a pro Revit 2027. Nový Kalkulátor nosníků, Inženýrský kalkulátor, Spirograf generátor a Regresní křivky v sekci Převodníky. Kompletní příkazy a proměnné AutoCADu 2027.
Eagle Point Pinnacle - výuka CAD/BIM
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na emea.support.arkance.world
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoZúčastněte se na konference CADfórum 2011

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
ARKANCE

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Implementujeme řešení Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 22215
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Zúčastněte se na konference CADfórum 2011
    Zasláno: 07.říj.2011 v 07:42
CADfórum%202011
 
Odborná konference "CADfórum 2011 - digitální prototypování v praxi" je určena pro profesionály z oboru strojírenské konstrukce a výroby. Již 8. ročník této konference se koná ve dnech 19.+20. října v brněnském Bobycentru.
 
Zaregistrujte se prosím včas na http://konference.cadforum.cz - některé workshopy jsou již zaplněny. Účast na dvoudenní konferenci je bezplatná. Využijte příležítosti pro osobní setkání s kolegy konstruktéry i diskutéry z webu CADforum.cz.
 

Konference CADfórum je zaměřena na výměnu zkušeností uživatelů z praxe, seznámíte se zde s produktovými novinkami a technologickými trendy v oblasti CAD/CAM/PDM, na workshopech si můžete sami odzkoušet nejnovější aplikace nebo se nechat zdarma vyškolit a získat certifikát. Prostor je věnován i diskusím. Pro účastníky jsou připraveny hodnotné dárky.

Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 14750:Znáte 15 metod vytváření klempířských prvků v BIM projektech Revitu?
Tip 3007:Jak do rendrovaného výkresu vložit text?
Tip 8554:VIPChyba při otevírání DWG souboru z Vault Client 2011.
Tip 7710:VIP3 verze Backburneru v 3ds Max 2011 - rozdíly, instalace.
Tip 7601:VIPChyba 109 při migraci dat do Vault 2011.
Tip 7509:VIPPřepnutí síťové verze na lokální u AutoCADu 2011.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,199 sekund.