ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Přes 122.900 registrovaných u nás, celkem 1.126.000 registrovaných (CZ+EN). Tipy pro AutoCAD 2027, pro Inventor 2027 a pro Revit 2027. Nový Kalkulátor nosníků, Spirograf generátor a Regresní křivky v sekci Převodníky. Kompletní příkazy a proměnné AutoCADu 2027.
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na emea.support.arkance.world
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoModel servopohonu

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
ssmiga Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
AIP2010, Mechanical 2010, Vault 2010, Vista 64bit
Stav: Offline
Bodů: 178
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Model servopohonu
    Zasláno: 10.dub.2008 v 12:44
Zdravím všechny. Nemáte náhodou někdo namodelovaný servopohon MODACT MPS 52262 od ZPA-Pečky? Moc by mi to pomohlo. Na netu mají hezké modely, ale bohužel ve formátu eprt, který předpokládám je nějakou obdobou dwf-ka, tedy pouze pro prohlížení. S konkrétním dotazem u dodavatele jsem nepochodil. Prý nemají.
Zpět nahoru
Tomáš Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 12.říj.2005
Lokalita: Czech Republic
Používám:
AIS2008, AutoCAD2008
Stav: Offline
Bodů: 71
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 10.dub.2008 v 13:02
Dobrý den, tenhle konkrétní MODACT nemám, zkuste přímo ZPA-Pečky. Já mám modely vždy přímo od nich. Myslím že *.sldprt. Což dle profilu v AIP2008 otevřete bez problémů. Tomáš
Konstruktér, projektant
Inventor 2008 SP2, AutoCAD 2008 SP2, XP Prof. SP2
ZPA Industry a.s.
Zpět nahoru
ssmiga Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
AIP2010, Mechanical 2010, Vault 2010, Vista 64bit
Stav: Offline
Bodů: 178
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 10.dub.2008 v 13:13

Na koho se tam v ZPA obracíte ? Já jsem tam dneska volal a dozvědel jsem se, že 3d modely nemají. Na jejich webu jsem ale stáhl 3D model ve formátu *.sldprt, ale nechce mi to Inventor otevřít - v podporovaných příponách to není, je tam pouze *.prt

Zpět nahoru
chyska Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 26.čvc.2006
Lokalita: ČR (PA)
Používám:
Mechanical 2012, Inventor 2012
Stav: Offline
Bodů: 19
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 10.dub.2008 v 13:21
*.sldprt je nativní formát SolidWorks, inventor ho umít otevřít po doinstalování Autodesk_Inventor_Translators_PS_UG_ProE_SW.zip
Autodesk 2012,2013
Zpět nahoru
Tomáš Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 12.říj.2005
Lokalita: Czech Republic
Používám:
AIS2008, AutoCAD2008
Stav: Offline
Bodů: 71
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 10.dub.2008 v 13:26
Přesně tak.
Klidně to pošlete, uložím Vám ho jako *.ipt
Konstruktér, projektant
Inventor 2008 SP2, AutoCAD 2008 SP2, XP Prof. SP2
ZPA Industry a.s.
Zpět nahoru
ssmiga Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
AIP2010, Mechanical 2010, Vault 2010, Vista 64bit
Stav: Offline
Bodů: 178
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 10.dub.2008 v 13:42
Mockrát děkuji za rady a ochotu pomoci. Stáhl jsem si uvedený nástroj a už je vše tam kde má být.
Zpět nahoru
ssmiga Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
AIP2010, Mechanical 2010, Vault 2010, Vista 64bit
Stav: Offline
Bodů: 178
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.dub.2008 v 12:14

Model se mi včera z formátu sldprt podařilo úspěšně naimportovat do mé sestavy. Teď jsem však narazil na problém při vytváření výkresu. Model je totiž po importu tvořen plochami a nezobrazuje se ve výkrese. Ve stromu výkresu pod pravým tlačítkem volba Viditelnost zaškrtnuta je. Poraďte, prosím, jak na to.

Zpět nahoru
ssmiga Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
AIP2010, Mechanical 2010, Vault 2010, Vista 64bit
Stav: Offline
Bodů: 178
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 10.čer.2008 v 07:52
Ještě jednou naléhavě prosím o radu jak naložit s importovaným plošným modelem, aby jej bylo možno zobrazit ve výkrese. Díky
Zpět nahoru
Mrázek Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 05.říj.2004
Lokalita: ČR (LB)
Používám:
Inventor 2018, AutoCAD 2018, Vault Pro 2018
Stav: Offline
Bodů: 1199
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 10.čer.2008 v 09:51
Musíte mít model jako solid (objemové těleso). Pokud je vše korektní, použijte třeba příkaz "sešít", jinak postupujte podle helpu - práce s plochami.
Ing. Zdeněk Mrázek
Preciosa Ornela a.s.
AIP 2018, ACADM 2018, Vault Pro 2018
Zpět nahoru
Pavel Žáček Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: ČR (HK)
Používám:
Autodesk Product Design Suite Ultimate 2012
Stav: Offline
Bodů: 446
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 18.čer.2008 v 09:36
Ve výkresu Inventoru lze přece zobrazovat i plochy. Musíte si ve stromu najít příslušnou součást tvořenou plochami a po kliknutí pravým talčítkem se zobrazí volby něco jako "získat plochy" a pak se zobrazí ve výkresu.
Pavel Žáček
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 8717:Jak ve výkresu zobrazit těžiště podsestavy?
Tip 11550:iLogic: Spuštění externího procesu s parametry
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 9476:Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize.
Tip 9467:Automatické publikování schválených výkresů z Inventoru.
Tip 9341:Použití iLogic na rozklad jména IPT souboru a naplnění iVlastností.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,195 sekund.