ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Přes 123.000 registrovaných u nás, celkem 1.127.000 registrovaných (CZ+EN). Tipy pro AutoCAD 2027, pro Inventor 2027 a pro Revit 2027. Nový Kalkulátor nosníků, Spirograf generátor a Regresní křivky v sekci Převodníky. Kompletní příkazy a proměnné AutoCADu 2027.
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na emea.support.arkance.world
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoNové verze GIS aplikace twiGIS

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
GISfórum RSS Zobrazit panel
RSS roboti
RSS roboti

Přihlášen: 06.říj.2017
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
twiGIS
Stav: Offline
Bodů: 0
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Nové verze GIS aplikace twiGIS
    Zasláno: 21.říj.2021 v 07:50
Firma Arkance Systems uvádí novou verzi GIS aplikace twiGIS - twiGIS 2021.2. Ta navazuje na v září uvedenou verzi twiGIS 2021.1 a na jarní novinky twiGISu představené na online konferenci LIVE 2022. Nová verze přináší revoluci zejména do vlastní správy a prohlížení dat a výrazně tak pomáhá udržet kvalitu a strukturovanost spravovaných GIS dat. Zásadní evoluce proběhla ve správě vazeb mezi prvky

Viz pokračování...

GISforum.cz - novinky, zajímavosti, zkušenosti a tipy ke GIS a CAFM aplikacím a řešením firmy CAD Studio
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 14227:Jak načíst JVF do AutoCADu, Mapu či Civilu?
Tip 6957:Google Earth nezobrazuje KML soubory z Autodesk MapGuide.
Tip 5095:Jak načíst technické či katastrální mapy do Autodesk Topobase? (Map3D)
Tip 7957:Editace, redline a tisk GIS map přes web klienta.
Tip 9014:Více složek "Geospatial Coordinate Systems" v GIS produktech Autodesk.
Tip 7707:ETRS89 se zpřesněným rámcem ETRF2000 a S-JTSK (Autodesk GIS).


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,313 sekund.