Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 7211 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoNová SQL databáze

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21470
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Nová SQL databáze
    Zasláno: 24.úno.2007 v 15:09
Vzhledem k tomu, že počet příspěvků v databázi fóra je již téměř 20.000, převedli jsme tabulky do výkonnější SQL databáze. Pokud narazíte po této změně na nějaké odchylky (nefunkčnosti, podivnosti, zpomalení, zrychlení...), dejte prosím vědět buď sem nebo přímo na webmaster@cadforum.cz
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
koutnak Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 20.bře.2006
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
ACAD 2013; Cadkon+ MEP 2018
Stav: Offline
Bodů: 474
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 27.úno.2007 v 21:44
Netuším jestli to souvisí s oním převodem, ale v posledních dnech se mi u každého tématu které otevřu, zobrazí až okno Rychlá odpověď za poslední odpovědí. Takže abych se dozvěděl o čem že to téma pojednává, musím se přesunout na začátek ručně. To mi teda dost pije krev. A to vše přesto, že v rozbalovacím okně na začátku stránky je nastaveno "Nejprve nejstarší zprávy"

Upravil koutnak - 27.úno.2007 v 21:45
Radim Koutňák
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21470
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 27.úno.2007 v 22:02
Nerozumím - okno "Rychlá odpověď" se vždy zobrazovalo za poslední odpovědí, v tom se nic neměnilo.
Ještě jsme dělali jednu drobnou úpravu (spíš opravu) - z přehledu poslednch příspěvků na homepage CAD Fóra to dříve odskakovalo jen na téma, nyní na konkrétní příspěvek. Je to hlavně kvůli vícestránkovým tématům, teď po odskoku už nemusíte stránkovat na požadovaný příspěvek.
 
Nyní:
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
PepaR Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 29.lis.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
ruky a hlavu (občas ;)
Stav: Offline
Bodů: 6187
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 27.úno.2007 v 23:19
Já to spíše jen vítám, otevírám příspěvky občas z RSS čtečky, klepnutím na název tématu, nu a při vícestránkových tématech to býval problém - člověk musel listovat až na konec.

Upravil PepaR - 27.úno.2007 v 23:19
Zpět nahoru
koutnak Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 20.bře.2006
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
ACAD 2013; Cadkon+ MEP 2018
Stav: Offline
Bodů: 474
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 27.úno.2007 v 23:28
Okno Rychlá odpověď bylo a je samozřejmě na konci. To o co mi šlo je rozdíl  mezi odkazy "Dříve" a "Nyní".  To "Dříve" je právě to, co mi teď chybí. Pokud jsem dané téma dříve nesledoval, je mi odskok na poslední příspěvek nanic, protože vůbec nevím o čem se diskutuje. A dostat se z prvního příspěvku tématu na poslední je pomocí volby stránky poměrně rychlé a bezproblémové.
Radim Koutňák
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21470
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 28.úno.2007 v 08:12
Tam jsou zřejmě protichůdné požadavky, nevím jak by to šlo zkombinovat dohromady. Řada (podle mne většina) uživatelů chce naopak z výpisu aktuálních příspěvků skočit přímo na daný nový diskusní příspěvek. Podle mne je ale odskok na začátek pomocí volby stránky 1 stejně bezproblémový jako odskok ze začátku na konec volbou čísla poslední stránky.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
koutnak Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 20.bře.2006
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
ACAD 2013; Cadkon+ MEP 2018
Stav: Offline
Bodů: 474
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 28.úno.2007 v 22:38
No to máte samozřejmě pravdu. Uvědomil jsem si to hned jak jsem  ten příspěvek odeslal.
Radim Koutňák
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 5864:VIPADMS/Vault: Přehled omezení SQL Express proti plnému SQL serveru
Tip 8836:VIPPostup pro živé propojení AutoCAD Plant 3D s externí databází (PDF+video).
Tip 7055:VIPProblémy s připojenou databází v Map 3D.
Tip 5397:Jak uložit grafická DWG data do SQL databáze?
Tip 10878:VIPPřesun SQL projektů Plant 3D na jiný server.
Tip 6903:VIPSQL heslo pro správu Vault databáze.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 1,004 sekund.