ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Přes 122.900 registrovaných u nás, celkem 1.126.000 registrovaných (CZ+EN). Tipy pro AutoCAD 2027, pro Inventor 2027 a pro Revit 2027. Nový Kalkulátor nosníků, Spirograf generátor a Regresní křivky v sekci Převodníky. Kompletní příkazy a proměnné AutoCADu 2027.
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na emea.support.arkance.world
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoNačítání DWG do Inventoru

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
mimo0912 Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 24.říj.2008
Lokalita: Slovensko
Používám:
AutoCAD2011, Inventor2017, SolidEdge
Stav: Offline
Bodů: 122
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Načítání DWG do Inventoru
    Zasláno: 10.lis.2008 v 07:07
Plne súhlasím z názorom o zvážení potreby prekreslovania. Z praxe môžem odporúčať aj krok, ktorý je pre "kresličov" v CAD systémoch nepopulárny (neberte to osobne, ale je dobré rozlíšiť rozdiel medzi kreslením a konštruovaním), lebo nie vždy je potrebné pre výrobu mať celú zostavu v 3D . Neviem v akej oblasti pracujete, ale ak ste iba projekčná firma, tak potom súhlasím s 3D zostavami (aj keď nie v plnom rozsahu). Preto, pred začatím každého výkresu, dôkladne zvážte akým spôsobom začnete kresliť. 
Zpět nahoru
radimekk Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér
Arkance Systems - Autorizovaný dealer Autodesk
XANADU a.s.

Přihlášen: 16.kvě.2007
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Inventor
Stav: Offline
Bodů: 77
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 07.lis.2008 v 09:36
Původně odeslal(a) hoboj hoboj napsal(a):

Dobrý den,
Jsem 4 rokem studentem na stredni prumyslove skole, obor strojirenstvi.

Rad bych Vam vypomohl s prekreslovani vykresu.

Kreslim v Inventoru 11, ale mam i I2008. Z I2008 mam certifikat.

Pokud byste mel zajem nebo nejake dalsi informace, kde bysme se domluvili, tak mi prosim Vas napiste na e-mail: Vojtech.Visingr@seznam.cz

Dekuji za kazdou odpoved.

S pozdravem Vojtěch VisingrWink
 
Pokud chcete nabízet své služby, zvolte příště kategorii Nabídky/poptávky práceWink
Zpět nahoru
hoboj Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 22.led.2008
Lokalita: ČR (HK)
Používám:
NX; ProE; Creo; I13; AutoCAD2011, SurfCAM, EdgeCAM
Stav: Offline
Bodů: 811
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.lis.2008 v 15:23
Dobrý den,
Jsem 4 rokem studentem na stredni prumyslove skole, obor strojirenstvi.

Rad bych Vam vypomohl s prekreslovani vykresu.

Kreslim v Inventoru 11, ale mam i I2008. Z I2008 mam certifikat.

Pokud byste mel zajem nebo nejake dalsi informace, kde bysme se domluvili, tak mi prosim Vas napiste na e-mail: Vojtech.Visingr@seznam.cz

Dekuji za kazdou odpoved.

S pozdravem Vojtěch VisingrWink
Vojtěch Visingr
Zpět nahoru
Mrázek Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 05.říj.2004
Lokalita: ČR (LB)
Používám:
Inventor 2018, AutoCAD 2018, Vault Pro 2018
Stav: Offline
Bodů: 1199
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.lis.2008 v 14:44
Zvažte, co se vyplatí předělávat. U nás máme tisíce výkresů v ACADu (dokonce mnoho ještě z prkna), ale nepředěláváme to šmahem. Většinou převedeme do Inventoru to, co potřebujeme vyzměnovat. Součásti, které jsou léta beze změny, klidně necháváme v původní formě dokumentace.
Ing. Zdeněk Mrázek
Preciosa Ornela a.s.
AIP 2018, ACADM 2018, Vault Pro 2018
Zpět nahoru
VlJanecek Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 04.říj.2004
Stav: Offline
Bodů: 464
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.lis.2008 v 14:39
Půjde to - 2D i 3D DWG soubory v Inventoru normálně načtete. Taky si mylím, že u jednodušších tvarů bude snadnější to nakreslit v náčrtu znova.
Zpět nahoru
Ľubomír Pápay Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: Slovensko
Používám:
AIS2009, AIS 2012
Stav: Offline
Bodů: 971
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.lis.2008 v 11:21
Pôjde. Ale ja osobne mám takú skúsenosť, ža to rýchlejšie a lepšie spravým ak to nanovo nakreslím v inventore. (teraz hovorím o použití 2D výkresu pre náčrtok (sketch) na vytvorenie 3D telesa)
Ľubomír Pápay

Inventor 2009,2012
Zpět nahoru
Nekovář Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 06.lis.2008
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
Inventor
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.lis.2008 v 10:28
Dobrý den,
máme spoustu starých DWG výkresů z Autocadu a chceme z nich postupně dělat 3D modely v Inventoru. Máte s tím někdo zkušenost? Půjde to?
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 9476:Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize.
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 8717:Jak ve výkresu zobrazit těžiště podsestavy?
Tip 9467:Automatické publikování schválených výkresů z Inventoru.
Tip 11550:iLogic: Spuštění externího procesu s parametry
Tip 9560:iLogic makro pro export IDW/DWG výkresu Inventoru do DXF.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,360 sekund.