Děkujeme za účast na konferenci CADfórum 2025 - podívejte se na reportáž
Přes 119.900 registrovaných u nás, celkem 1.104.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků.
Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor a
proměnné prostředí AutoCADu.
Diskuzní fórum, poradna
?CAD diskuze, rady, výměna zkušeností
Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi.
Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
|
Odpovědět
|
archiv |
| Autor | |
simunek
TOP uživatel
Přihlášen: 03.bře.2014 Lokalita: ČR (ÚL) Používám: Inventor 2021 Professional Stav: Offline Bodů: 481 |
Téma: Domovská stránka vzhledZasláno: 10.zář.2020 v 10:49 |
|
Zdravím,
včera jsem musel po zamrznutí Inventor ukončit ve správci úloh a od té doby mi Domovská stránka vypadá viz příloha. Nemáte prosím někdo radu jak to opravit? Základní IT radu - vypnout/zapnout jsem zkoušel :-) |
|
|
Pavel Šimůnek
|
|
![]() |
|
rys-kt4
Profil člena
Odeslat soukromou zprávu
Najít příspěvky člena
Navštívit stránky člena
Přidat do seznamu známých
TOP uživatel
Přihlášen: 21.lis.2011 Lokalita: ČR (Pha) Používám: Inventor - PrDSU, Solid Edge Stav: Offline Bodů: 456 |
Zasláno: 10.zář.2020 v 12:33 |
|
Zdravím, dříve mi několikrát pomohlo toto.
Vliv na nové verze ale neznám. Zkuste, myslím že nic nepokazíte.
|
|
|
JanB.
|
|
![]() |
|
Navara
Profil člena
Odeslat soukromou zprávu
Najít příspěvky člena
Navštívit stránky člena
Přidat do seznamu známých
ARKANCE support
Arkance Systems Přihlášen: 08.zář.2008 Lokalita: ČR (Pha) Používám: Inventor Stav: Offline Bodů: 1637 |
Zasláno: 10.zář.2020 v 12:35 |
|
Domovská stránka je v podstatě webová stránka, která je uložená v:
C:\ProgramData\Autodesk\Inventor 2020\WebBrowser Můžete zkusit zkopírovat obsah tohoto adresáře z jiného počítače. I když nechápu proč by to mělo rozbít právě ukončení Inventoru ze správce úloh.
|
|
![]() |
|
simunek
TOP uživatel
Přihlášen: 03.bře.2014 Lokalita: ČR (ÚL) Používám: Inventor 2021 Professional Stav: Offline Bodů: 481 |
Zasláno: 10.zář.2020 v 12:58 |
|
Tak složku WebBrowser jsem zkopíroval z jiného PC ale Domovská stránka zůstala stále stejná (po restartu Inventoru)
|
|
|
Pavel Šimůnek
|
|
![]() |
|
Vladimír Michl
Profil člena
Odeslat soukromou zprávu
Najít příspěvky člena
Navštívit stránky člena
Přidat do seznamu známých
Moderátor
ARKANCE Přihlášen: 09.zář.2004 Lokalita: ČR (JČ) Používám: Implementujeme řešení Autodesk Stav: Offline Bodů: 22018 |
Zasláno: 10.zář.2020 v 16:33 |
|
Reset v tomto případě nepomůže, nejde o prvek uživatelského profilu. Pokud nepomohla oprava HTML stránky, zkuste Inventor jednou spustit jako Správce nebo jej přeregistrovat - v jeho podsložce Bin spusťte:
inventor.exe /unregister a poté jej znovu spusťte. Pokud ani to nepomůže, pak asi opravnou instalaci - viz https://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=6315
|
|
![]() |
|
simunek
TOP uživatel
Přihlášen: 03.bře.2014 Lokalita: ČR (ÚL) Používám: Inventor 2021 Professional Stav: Offline Bodů: 481 |
Zasláno: 11.zář.2020 v 07:43 |
|
Děkuji mnohokrát pane Michle
![]() ![]() pomohl ten |
|
|
Pavel Šimůnek
|
|
![]() |
|
Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk
Odpovědět
|
|
| Přejít na fórum | Oprávnění fóra ![]() Nemůžete vytvářet nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete vymazávat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete upravovat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete vytvářet ankety v tomto fóru Nemůžete hlasovat v anketách v tomto fóru |
Stránka byla vygenerována za 0,314 sekund.



Domovská stránka vzhled
Možnosti tématu




