Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 6336 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoKaždá strana koridoru samostatně

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Tomas.Podr Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 10.bře.2015
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD 2012
Stav: Offline
Bodů: 11
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Každá strana koridoru samostatně
    Zasláno: 07.kvě.2021 v 12:20
Dobrý den všem,
Mám tolik různých variant šablon po trase, že pracuji s každou stranou komunikace zvlášť (pro každou stranu samostatný koridor).
Jenže při jednostranném sklonu mám rozdílnou výšku na pláni v ose. Dají se nějak mezi koridory propojit nebo něco v tom smyslu?

To samé když například k hlavní trase dálnice přilepuji větev MÚK - tady má hlavní trasa již pláň o dost níž od ostatních vrstev.

Díky za rady


Upravil Tomas.Podr - 07.kvě.2021 v 12:24
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6228:VIPJak přenést terén, profily a řezy do starší verze Civil 3D?
Tip 5311:Jak v Civilu znázornit sklon výkopu/násypu (kolmé čárky)?
Tip 13002:Co znamená tečka/čtvereček za jménem komponenty ve stromu prohlížeče Inventoru?
Tip 13487:Využití šablony koridoru
Tip 5700:V rozvržení se mi nezobrazují poznámkové objekty (texty).
Tip 7135:Spolehlivé vytvoření vnější hranice koridoru.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,319 sekund.