Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 6884 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenovýkon Quadra FX 560 ve 3ds

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
petvus Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 11.čvc.2006
Lokalita: ČR (JM)
Stav: Offline
Bodů: 12
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: výkon Quadra FX 560 ve 3ds
    Zasláno: 19.kvě.2007 v 10:58
Hezký den všem,

rád by jsem zde položil otázku, máte-li někdo zkušenosti s provozováním graf. karty quadro fx560 na VIZku 2007 nebo 2008? Případně, netestoval jste-li někdo na openGL specviewperfu? Věc má se má takto:
Provozuji:
viz2007 na 64bit winXP prof
Athlon X2 4600, 2GB ram, q fx560.
poslední quadro drivery

Takže: nVidia tady tvrdí, že fx560 má být výkonem trošku nad fx1400 v 3ds max benchmarku cca 27 ku 26ti. Skvělé, uštřena polovina peněz za fx560 oproti fx1400. Jenže u mě situace není takto oužasná, po změření výkonu jsem se dostal na výsledek 15,37 bodů. Což mě štve, neb je to málo. Je taky pravda, že raděj to quadro provozuju ve vizku pod directX, páč je to svižnější (nevěřili by jste o koliko) ve vystínovaným viewportu než pod OpenGL. OpenGL zase zvládá lépe čárový zobrazení. Jsem zklamaný taky proto, že moje stará GeForce Ti 4200 předělaná na softQuadro 780 XGL jela úplně stejně dobře (14,6 bodů ve 3ds max).

Nevíte, kde by mohl být zádrhel?

Díky za odpovědi,
petr

Upravil petvus - 19.kvě.2007 v 10:59
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6181:VIPNastavení pro podstatné urychlení 3D grafiky v AutoCADu 2009 s nVidia Quadro.
Tip 3630:3ds max můžete zrychlit o 74% (až 134%)!
Tip 7552:Certifikované grafické karty pro Autodesk Maya 2011.
Tip 1633:Podporují produkty Autodesku rozšířenou instrukční sadu procesoru Pentium 4?
Tip 6237:Trik pro zaoblený 3D render bez ztráty výkonu.
Tip 11644:Jak načíst do 3ds Max 3D pozadí vytvořené ze série fotografií?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 1,086 sekund.